TevAzuyA gerek yok!

Elele - - OTOMOBİL -

için... Doğrudan ve yakın. Günlük yaşamımızda dahi aradığımız şeyi, yaşama hissini bize veren bir spor otomobil. Macan’ın sürücü koltuğuna oturduğunuzda araçla bütünleştiğinizi hissediyorsunuz. Tam bir kokpit hissi veren üç boyutlu tuşları daha ilk bakışta göze çarpıyor. Uzun süredir bu kadar düğmeyi bir arada görmemiştim. Bu canlılık ve güç hissi ile yola çıkmak şahane. Spor bir otomobilde olduğu gibi üç yuvarlak göstergesi var. Devir göstergesi de ortada. Sağda, birçok fonksiyonun yanı sıra yol bilgisayarı bilgilerini gösteren 4.8 inç renkli ekran bulunuyor.

EvEt IstEDIğI kADAr BöBürlEnEBIlIr PorsCHE MACAn. KEnDInE özGü tArzını oluşturmuş. KImsEnIn GölGEsInDE DEğIl. O spor otomoBIl özEllIklErInI tAşıyAn kompAkt BIr SUV.

Çıldırtmayan trafik

Dört silindirli motoruyla 237 HP güç üreten Macan 2.0, 350Nm’lik tork değerine sahip. 0’dan 100km/s hıza 6.9 saniyede ulaşabilen otomobil, saatte 223 km azami hız yapabiliyor. Yapabiliyor da mesela benim gibi Mecidiyeköy trafiğinde üç saat aynı yerde çakılıp kalırsanız hızından çok koltuk ergonomisine, tavan yüksekliğine filan takılıyorsunuz. Yani rahat bir

Arzu Sözeri

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.