Bir doz BERK OKTAY

Elele - - RÖPORTAJ -

Geniş bir hayran kitlesinin arkasında olduğunun bilinciyle yere sağlam adımlarla basanlardan o... Mevzu aşk olunca dahi mantığıyla bağlantısını kesmiyor hatta. Bu kadar ipucu yeter! Onunla baş başa kalma zamanı...

başarı da onun yanında, keza İlişki Durumu Karışık dizisinin tekrarları bile reytinglerde birinci. Gerçek hayatta ise çok başka. Siz bakmayın onun öyle sert göründüğüne, duygularını yaşamaktan da göstermekten de çekinmeyen bir adam esasında. Enteresan olan, aşkı da ayakları yere basarak yaşamayı seçmiş olması. Bu anlamda söylediklerini başta yorumlayamasam da, hiç aşık olmadığını düşünsem de, daha çok irdelesem de sonunda aldığım yanıt aşk adına hepimizin bilmesi ve uygulaması gereken bir ders niteliğinde oldu. Röportajın bir noktasında; “Bu dünyaya yalnız geldik, yalnız da gidilebilir” sözüyle realist yanını vurguladığı kadar, “Yarın ölüyorsam da sevdiğim birinin yanında öleyim” sözü gerçek bir romantik olabildiğini kendi adıma kanıtlamaya yetti. Ne de olsa o, 40 yıldır hala sevgiyle yan yana duran bir anne ve babanın oğlu. Yani tam anlamıyla bir aşk çocuğu. Yine de siz röportajın tamamını okuyun, sonra ona bir de yakından bakın ve Berk Oktay’ı kendiniz tanımaya çalışın.

STYLING: BURCU ERİM SAÇ VE MAKYAJ: ONUR MARANGOZ FOTOĞRAF ASİSTANLARI: UMUT ŞAHİN, DENİZ OKAN MEKAN İÇİN K9 HORSE CLUB’A TEŞEKKÜR EDERİZ.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.