DA DAKİKA 10 bağımlılıklara DUR! deyin

Bir parça çikolata yemek ya da sigaranın ucunda dertleri kül etmek ne kadar da kolay değil mi? Emin olun bu çözümler belki o an sizi rahatlatıyor ama geleceğinizi tehdit ediyor. Ve iyi haber: Şeker ve sigara bağımlılığından kurtulmak tahmin ettiğinizden

Elele - - SAĞLIK -

bu elementler dünyadaki en iyi teknik olarak, bağımlılıkları bitirme anlamında yüksek başarı oranına sahip. Ve hatta bağımlılıklarından arınmış olan insanların, bunlara geri dönmemelerini de sağlıyor” diyor.

Hayatımız boyunca edindiğimiz alışkanlıklardan, enerji merkezleri sorumlu. Terapi sırasında vücuttaki karaciğer, böbrek gibi enerji merkezleri temizlenme sürecinden geçiyor. Bazı çevreler yapılanın biyoenerji olduğunu ve birkaç gün sürdüğünü düşünüyor. Ancak Abrahamson bunun yanlış bir fikir olduğunu söyleyerek, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Bu metot sadece biyoenerji içermiyor. Evet, biyoenerji vücuda fazladan birkaç günlük enerji veriyor fakat beyindeki reseptörlerde durum böyle değil. Biz bu noktalara akupresür aura yoluyla uygulama yapıyoruz.”

auramıZ, yaşamımıZı etKiliyor

Vücut çevresindeki enerji alanları aurayı oluşturuyor. Aynı bir dükkanın vitrin camına benziyor. Nasıl ki vitrin camı yağmur ve tozdan etkileniyorsa, aura da kirlenebiliyor. Auranın çoğu zaman kişinin kendi ya da çevredekilerin onunla ilgili düşüncelerinden etkilenebildiğini belirten Ehud Abrahamson, “Uzun yıllar boyu inandığınız şeyler, yaşadıklarınız, bazı şeylerin zorlaşması durumunda ne yapacağınız gibi düşünceler, ‘Her zaman böyle şişman mı olacağım?’ gibi fikirler ve stresler nedeniyle de kirlenebiliyor. Bu tür eski düşünce kalıplarının ortadan kalkmasıyla aura temizleniyor. Çünkü eğer vitrin kirliyse ne siz dışarıyı ne de dışarıdakiler sizin içinizde neler olduğunu göremiyor” diyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.