SEVİMLİ VE YARAMAZ

Elele - - GÜZELLİK -

Lancome, yaramaz ve sevimli yeni renkli dudak yağı Juicy Shaker’la karşınızda. Onu özel yapan; sallandıktan sonra uygulanması, dudak bakım yağlarıyla birleşen bol pigmentli çift fazlı formülü ve oldukça yumuşak uygulama aplikatörü. Yoğunluğunu istediğiniz şekilde ayarlıyorsunuz ve sonuç olarak yumuşacık ve yapışkan olmayan saten bir parlaklık sağlıyor. 14 çarpıcı rengi var ve her biri farklı bir kokuya sahip.

RUJ, ¨ 69

BAHARI ÜZERİNİZDE TAŞIYIN YORGUNLUK ÇIKIP GİTSİN

ZEYTİN EKSTRELİ BAKIM ŞAMPUANI, ¨ 34 ZEYTİN EKSTRELİ BAKIM SPREYİ, ¨ 44 SAÇLARA ANTIAGING BAKIM Saçlarımız da tıpkı bedenimiz ve cildimiz gibi yaşlanıyor. Saç köküne kan gönderen kılcal damarların azalmasıyla, yağ üretiminde de düşüş görülüyor ve saç derisi kuruyor. Klorane Zeytin Ekstreli Anti Aging Bakım Şampuanı, içeriğindeki zeytin ekstresi sayesinde, saç derisinin uyarılmasına ve zamanla zayıflamış olan saçın güçlenmesine yardımcı oluyor. Bakım spreyi ise saça canlılık ve kalınlık kazandırıyor.

AYDINLATICI, ¨ 109 ÜÇ BOYUTLU GENÇLİK İKSİRİ Lierac Liftissime serisi yüz ovalinde sarkma, hacim kaybı ve derin kırışıklıklarla doğrudan savaşıyor. Cildin sıkılık ve esneklik kaynağı olan perlecan proteinini uyararak morfolojik cilt yaşlanmasına neden olan hücresel bağlılık kaybını ortadan kaldırıyor. Liftissime Nuit Yeniden Şekillendirici Gece Bakım Kremi, hücre birleştirme kompleksi ve hyaluronik asit sayesinde yüz ovalini yeniden yapılandırıyor ve derin kırışıklıkların görünümünü azaltıyor. LIFTISSIME NUIT YENİDEN ŞEKİLLENDİRİCİ GECE BAKIM KREMİ, ¨ 359

Urban Decay’in Afterglow 8-Hour Powder Highlighter’ı tüm yorgunluğu yüzünüzden söküp alıyor, yerine parlak, aydınlık ve sağlıklı bir görüntü veriyor. İnce ve kremsi dokusu lüks duygusunu uyandırıyor. Teninizle hemen uyum sağlıyor ve asla yapay durmuyor. Tüm cilt tiplerine uygun üç rengi de ışığı yansıtan pigmentlere sahip.

GÖZ KAMAŞTIRIYOR Twilight (Alacakaranlık) serisiyle fenomen haline gelen Kristen Stewart, Chanel’in yeni göz makyajı koleksiyonunun çekimleri için ünlü fotoğrafçı Mario Testino’nun objektifinin karşısına geçti. Yeni seri; maskara, waterproof göz kalemi, kaş seti ve dörtlü farlardan oluşuyor. MASKARA, ¨ 125 GÖZ KALEMİ, ¨ 98

KAŞINTI VE YANMAYA KARŞI Saç derinizde kaşıntı ve yanmadan mı şikayetçisiniz? İstediğiniz sıklıkta kullanabileceğiniz Ducray Sensinol Şampuan, ilk uygulamada bile saç derinizdeki batma, kaşıntı, yanma ve hassasiyete karşı rahatlatıcı etki sağlıyor. Paraben, parfüm, koruyucu, renklendirici, alkol gibi kimyasallar içermiyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.