GÜZELLİĞİN MUTLULUKLA BİR İLGİSİ VAR

Elele - - ÜNLÜ GÜZELLİK -

aşılandı. Lise döneminde gittiğim bir amatör tiyatronun çalışmalarıyla da devam etti. O zamanlar sinema ve televizyon benim için ütopik bir dünyaydı ve oyuncu olmak bir o kadar uzak bir hayaldi. Bugün hala beraber çalıştığımız menajerimle tanışınca ütopik olarak gördüğüm o dünyanın aslında ulaşılabilir bir dünya olduğunu anladım. Küçükken ettiğim tüm dualar gerçek oldu, hayallerime kavuştum. ‘Hayat Şarkısı’nın çekimleri de çok keyifli geçiyor, gerçekten çok uyumlu bir ekip olduk.

Oyunculukla ilgili hedefleriniz var mı, örneğin bundan 10 sene sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?

Hiç plan yapmıyorum. Önüme ne gelirse, şartlarım o an neyse, içim neye elveriyorsa, ruhum neye müsaitse onu değerlendirmeye özen gösteriyorum. Bazı şeylerin ufak dualarla çözülebileceğine inanıyorum. Yeter ki hayırlısı çıksın karşıma, onda yürümeye razıyım.

Sette uzun saatler geçiriyorsunuz. Tüm gün makyajla durduktan sonra cildinizi nasıl dinlendiriyorsunuz?

Bununla alakalı olarak cildime yatırım yapmak zorundayım. Gün boyunca makyaj yüzümüzde kalıyor ama teknolojinin ilerlemesiyle beraber kozmetik ürünleri de artık hafifledi. Alerjik ciltler için üretilen birçok dermokozmetik ürün var. Bunlar oyuncuların işini çok kolaylaştırdı.

Günlük cilt bakım rutininizde neler yapıyorsunuz, nelerden uzak duruyorsunuz?

Cildimi temizlemeden asla

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.