Önemli olan AMATöR RUHU kaybetmemek

Profesyonelliğinin sırrı, hala amatör ruhun heyecanına sahip olmasında gizli. C&A Türkiye Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Zeynep Orcan Savun, hayat felsefesini doğru iletişim, dürüstlük ve açıklık üzerine oluşturmuş.

Elele - - KARİYER -

ve Yönetimi programını tamamlamış. Doğuş Yayın Grubu’ndaki son yılını grubun e-ticaret girişimi olan enmoda.com’da basınla ilişkiler ve prodüksiyon yöneticisi olarak geçirmiş. Dört yıldır da ‘İlk görüşte aşktı’ dediği C&A’de çalışıyor ve markanın bir parçası olmaktan gurur duyduğunu söylüyor.

Zeynep Orcan Savun, küçük bir kızken balerin olmanın hayalini kurarmış. İlkokulun sonuna kadar bale yapmış, sonraları da tiyatro oyuncusu olmayı kafasına koymuş ama hayat onu pek çoğumuz gibi bambaşka yerlere taşımış. “Profesyonel dünyaya adım attıktan sonra marka iletişimi yapmayı hedefledim. Şu anda çocukluk hayallerimde değilsem de yetişkinken hayalini kurduğum işi yapıyorum. Marka iletişimini çok seviyorum. Umarım bir gün bu alanda tecrübelerimi aktarma şansına sahip olabilirim” diyerek sürdürüyor sözlerini.

Yaşamak=seYahat etmek

Onun için seyahat etmek yeni yerler görüp, yeni insanlarla tanışmaktan, farklı kültürleri tanımaktan çok daha fazlasını ifade ediyor. “Yaşamak kelimesinin altını

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.