CİLDİNİZ KURUYOR MU?

Elele - - GÜZELLİK -

Kavurucu sıcaklar enerjimizle beraber cildimizdeki nemi de alıp götürüyor. Skincode Cellular Day Krem, cilt yüzeyinde koruyucu bir film oluşturarak nem dengesini koruyor. A ve E vitaminleriyle beraber UV ışınlarına karşı cildi güçlendiriyor.

CELLULAR DAY KREM, 249 Urban Decay Vice Lipstick rujlar 100 farklı renk seçeneğiyle tek hamlede sürülüyor, son derece yoğun ve kalıcı. Renk aralığında hepsi var: Cesur açık tonlar, koyu cezbedici renkler ve günün her saati rahatlıkla kullanacağınız nude’lar. Mega matte, comfort matte, cream, metallized, sheer ve sheer shimmer adlı altı dokusu kremsi ve üstün renk dağılımı sağlıyor. VICE LIPSTICK RUJ, ¨ 59 Darphin, yaz sıcaklarında deniz, güneş ve tere maruz kalan cildin nem ihtiyacını koruyacak yepyeni bir seri yarattı. Onarıcı nem serumu ve her cilt tipine uygun üç farklı kreme sahip Hydraskin serisi cansız, donuk, gergin ve susuz kalmış tüm ciltlere ihtiyacı olan nemi sağlıyor. Cildiniz tazeleniyor ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşuyor.

Yazın yıpranan saçlarımız için iki yeni kurtarıcı geldi. Gliss’in mucizevi yağ iksirleri Million Gloss Cyrstal Oil ve 6 Miracles Oil Essence ile saçlarınıza anında ışıltı verebilir ve bakım yapabilirsiniz. Konsantre Parlaklık İksiri, sıvı keratin kompleksi ile ışıltılı ve onarıcı bakım gerçekleştiriyor. Koruyucu Bakım İksiri ise nemlendirici özelliği sayesinde saçınızı kuruturken ısıya karşı da koruyor. 6 MIRACLES OIL ESSENCE KORUYUCU BAKIM İKSİRİ, ¨ 20 MILLION GLOSS CRYSTAL OIL KONSANTRE PARLAKLIK İKSİRİ, ¨ 20 Duş jellerinden vücut losyonlarına, el sabunlarından mumlara kadar mis gibi kokularıyla hayatımıza renk katan Bath&Body Works, yeni serisi Aloha Hawaii ile adaların tüm güzelliğini ayağınıza getiriyor. Honolulu Sun, Waikiki Beach Coconut, Tiki Mango Mai Tai, Golden Pineapple Luau ve Aloha Waterfall Orchid meyve ve çiçek özleriyle yaz için ideal.

DUDAK KALEMİ, 90 Chanel’in sonbahar ruj koleksiyonu Le Rouge, kelimenin tam anlamıyla kırmızıya odaklanmış. Chanel modaevinin ikonik rengi olan ve Chanel makyajında da dışavurumun en güçlü rengi olarak karşımıza çıkan kırmızı ruj, kırmızı allık ve kırmızı oje dişi güç ve tutkuyu günlük hayatımıza taşıyor. “Kırmızı yaşamın ve ölümün, aşkın ve tutkunun, masumiyetin ve deneyimin rengidir” diyen Coco Chanel’e katılmamak mümkün mü?

¨

¨ OJE, ¨ 98

SPLENDIEUSE KOYU LEKE KARŞITI GÖZ KREMİ, ¨ 120

DUŞ JELİ, ¨ 49

ALLIK, ¨ 157

RUJ, ¨ 133

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.