ÇEKİCİ ÜÇLÜ

Elele - - GÜZELLİK -

Dünyaca ünlü markaların sonbahar-kış sezonu için çıkardığı yeni parfümler vitrinlerdeki yerini aldı. Missoni’nin rengarenk dünyasını yansıttığı yeni parfümü çiçeksi ve odunsu bir karaktere sahip. Versace de, Eros için çiçeksi, meyvemsi ve odunsu bir parfümü tercih etmiş. Chloe’nin yeni parfümü Fleur de Parfum ise yumuşacık ve çiçeksi. Gül ile meyvemsi notaları birleştirmiş.

CHLOE FLEUR DE PARFUM 75 ML PARFÜM, ¨ 425 VERSACE EROS 100 ML PARFÜM, ¨ 375 L’Occitane’ın yeni serisi Divine Harmony’de yaşlanma karşıtı iki içeriğin yenileme gücü bir araya getirilmiş. Divine Harmony Krem, mersin çiçeği, ölmez otu ve misk kokularıyla cildi kadife bir eldiven gibi sarıyor. Jania Rubens özü, cilde temas ettiğinde rahatlatıyor ve nemlendiriyor. Mimik çizgilerini yumuşatıyor, yüzdeki dolgunluğu dengeliyor ve ışıltıyı artırıyor. Divine Harmony Serum ise inatçı kırışıklıkları yumuşatıp cilde dolgunluk kazandırıyor.

Çoğumuz zaman zaman boya ve yüksek ısı nedeniyle yıpranan saçlarımızın kırık uçlarından şikayetçiyiz. Aveda’nın Damage Remedy ailesinin yeni üyesi Split End Repair, saç tellerini pürüzsüzleştiriyor, kırık uçları anında onarıyor ve yenilerinin oluşmasını önlüyor. DAMAGE REMEDY SPLIT END REPAIR KREM, ¨ 95 Estee Lauder’ın yeni fondöteni Double Wear Cushion Stick, yumuşacık uygulama süngeriyle makyaj çantanızda fark yaratacak. Son derece hafif ama aynı oranda örtücü ve sekiz saate kadar kalıcı. Cilt tonunu eşitlerken doğal ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor.

ABSOLUE L’EXTRAIT ULTIMATE ROSE PEARLS SERUM-MASKE, ¨ 1950 Lancome’un yeni serum maskesi, gül özlerinin yağ taneciklerini Lancome gülünün kök hücreleriyle birleştirerek çok özel global bir bakım yarattı. İnci teknolojisi sayesinde gül özlerinin aktif iyileştirici gücü inci taneleri içinde korunuyor. Bu serum ve maskenin gücünü birleştiren ürün cilt parlaklığını artırıyor ve yoğun şekilde nemlendiriyor. Etkisi ise saatler boyu sürüyor.

Vakkorama, yepyeni güzellik ve bakım serisi Vakkorama Beauty ile enerjisini bambaşka bir boyuta taşıyor. Duş jeli, vücut spreyi, parfüm ve vücut losyonundan oluşan Vakkorama Beauty Lenon’s Berry, Ozon Therapy, Sakura Blossom ve Nautical Spirit olarak dört ayrı seride hazırlanmış. Lenon’s Berry ve Sakura Blossom feminen notalar içerirken, Ozon Therapy ve Nautical Spirit uniseks bir dokuya sahip. ¨ ¨ 4 ¨

3 1. LENON’S BERRY FIELDS DUŞ JELİ, ¨ 55 2. LENON’S BERRY FIELDS VÜCUT LOSYONU, 65 3. LENON’S BERRY FIELDS 50 ML PARFÜM, 115 4. LENON’S BERRY FIELDS 280 ML VÜCUT SPREYİ, 75

Rimmel’in cesur ve çarpıcı bakışlar vadeden yeni maskarası Scandaleyes Reloaded, topaklanma yapmadan kirpiklerinizde 11 kat daha fazla hacim görünümü sağlıyor. Etkisini gün boyu koruyor, üstelik ılık suyla kolayca temizlenebiliyor.

DOUBLE WEAR CUSHION STICK FONDÖTEN, ¨ 149 SCANDALEYES RELOADED MASKARA, ¨ 18.99

1 2

DIVINE HARMONY KREM, ¨ 538

MISSONI 100 ML PARFÜM, ¨ 325

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.