Ne olduysa GÜZEL OLMUŞ!

BAzı OtOMOBILLEr çOK GüzEL EvrELErDEN GEçIyOr. KENDINI yENILIyOr, GELIştIrIyOr. YENI PEuGEOt 3008 BuNuN EN GüzEL örNEğI. TAsArıMı, DONANıMı vE tEKNOLOJIsI ILE tErCIH sEBEBI OLACAK GIBI DuruyOr.

Elele - - OTOMOBİL -

BOLOGNA’NIN RÜYA GIBI YOLLARINDA DENEME FIRSATI BULDUĞUM PEUGEOT 3008;

güçlü ve keskin ön tasarımı, heybetli görüntüsünü tamamlayan yeni ızgarası, yeni far tasarımı, krom detayları ve LED ışıkları, arkada aslan pençesi 3D LED stopları birleştiren parlak siyah bantı ile yollarda tüm dikkatleri üzerine toplamayı elbette başarıyor. SUV segmentinin beklenen tüm özelliklerini bünyesinde barındıran yapısıyla modern olduğu kadar şık hatları ile heyecan uyandırıyor.

İç tasarımı da kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor, hatta detayları kadın gözüyle eminim çok beğeneceksiniz. Gösterişli ön konsol ve bünyesinde barındırdığı yeni nesil i-Cockpit tamamen sürücü odaklı tasarımı ile dikkat dağıtmadan yolda keyifli bir sürüş gerçekleştirmenizi sağlıyor. 8 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran tablet görünümünde. Özellikle navigasyon kullanımında görüntüyü büyütebiliyorsunuz. Ekranın alt kısmında yer alan piyano tuşlarını

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.