A GELDI! YENI YIL IŞILTISIYL

Elele - - PSİKOLOJİ -

GENIŞ ÜRÜN GAMI VE FIYAT ARALIKLARI ILE HEMEN HER ZEVKE HITAP EDEN TEPE HOME, BU YIL DA YILBAŞI KLASIĞINDEN VAZGEÇMEYENLERI UNUTMADI ANCAK DOĞALLIK TRENDINI TAKIP EDEN DEKORASYONSEVERLER IÇIN DE YENI YIL KOLEKSIYONUNU ZENGINLEŞTIRDI.

Tepe Home, her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı konseptini tanıtan ve mağazalarında satışa sunan ilk dekorasyon markası oldu. Davete Doğan Burda Dergi Grubu’na ait tüm yayınların reklam grup direktörleri, genel yayın yönetmenleri, yazı işleri müdürleri ve editörleri katıldı. Cihangir’in en gözde ve en yeni mekanı olan Hazine Cihangir’de Serdar Aslan ve Zafer Aslan kardeşlerin canlı müziği eşliğinde gerçekleşen davette Tepe Home Kurumsal İletişim Müdürü Gözde Özgül yeni yıl koleksiyonlarını anlattı.

IŞILTINIZ GELENEKSEL MI OLSUN DOĞAL MI?

Klasik yılbaşı ruhunu sevenler, Tepe Home’un Traditional konseptindeki yeşiller ve kırmızıların muhteşem ahengini yakalayacak ve yaratacaklar. Yılbaşı ağaçları ve süslerinin yanı sıra birbirinden şık dekoratif ve hediyelik eşyalar hem evinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek.

Hem doğaya aşık hem de yılbaşı ışıltısından vazgeçmeyenler ise Tepe Home’un Glittering&Natural konseptindeki beyaz ve doğal ahşap renginin ahengiyle bütünleşen ürünlerle büyülenecekler. Işıltı ve simlerin gösterişi doğanın içinde yerini alırken siz de sevdiklerinizi dünya trendleri ile aynı konseptteki ürünlerle sevindirebileceksiniz. Tüm Tepe Home mağazalarından siz de kendi tarzınızı yansıtan yılbaşı konseptini evinize taşıyabilir, yeni yılı sevdiklerinizle en ışıltılı halde karşılayabilirsiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.