ARILE DOKUNUŞL KÜÇÜK ŞIFRESI ÇÖZÜLDÜ GENÇLIĞIN

Elele - - PSİKOLOJİ -

TEKNOLOJI O KADAR GELIŞTI KI, KÜÇÜCÜK DOKUNUŞLARIN GÜZELLIĞIMIZ ÜZERINDE OLDUKÇA BÜYÜK ETKILER YARATTIĞI BIR GERÇEK.

ELLE Beauty Talks ile Küçük Bir Dokunuş etkinliği de, kadınlarının yaşının en iyisi olmasının mümkün olduğunu bize tekrar hatırlattı. Genç sağlıklı ve doğal bir görünümün ipuçlarının paylaşıldığı etkinlik, cemiyet hayatının katıldığı ünlü isimlerle gerçekleştirildi.

Etkinlik; medikal estetik firması Allergan’ın Tüketici Pazarlama&İletişim Müdürü Aycan Uğur’un, konuklara ‘Küçük Bir Dokunuş’ projesi hakkında, kullanılan ürünlerdeki kalitenin ve bu ürünlerin arkasındaki çalışmaların, araştırmageliştirme yatırımlarının ne denli önemli olduğu konusunda yaptığı açılış konuşması ile başladı. Moderatörlüğünü güzelliği ile dikkat çeken oyuncu Begüm Kütük’ün yaptığı etkinlikte, Türkiye’nin önde gelen estetik ve plastik cerrahi uzmanları, Dr. Reha Yavuzer ve Dr. Seyfi Akbay konuşmacı olarak sahnede yerlerini aldı.

Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşen etkinlikte, doktorlar konuklara yüzümüzde küçük dokunuşlarla yaratılacak büyük farkları, hayattan kopmadan yapılan uygulamaları ve sürdürülebilir güzelliğin sırlarını açıkladı. Ayrıca Yavuzer ve Akbay, konuklara yaş alma süreci, dermal dolgular,

REHA YAVUZER, AYCAN UĞUR, BEGÜM KÜTÜK, SEYFI AKBAY, GÜL ÖZGÜLSÜN

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.