YENİ TUTKUMUZ

Elele - - GÜZELLİK -

Bir kere kullanınca müdavimi olduğumuz Urban Decay far paletlerine yenisi eklendi. Bu gösterişli kutu en çok kullanılan 12 renkle donatılmış ve hepsi mat. Soğuk cilt tonlarından koyu renk tenlilere kadar herkese uygun. Tüm renkler birbiriyle homojen bir şekilde karışabiliyor. Tam boy aynası ve çift taraflı fırçasıyla da çok kullanışlı.

INTRAL ENVIRONMENTAL LIGHTWEIGHT SHIELD KREM, ¨ 169 Güzellik ve bakım dünyasının yeni fenomeni Kore’nin cilt bakım sırları K-Beauty by Watsons adıyla piyasaya çıktı. K-Beauty By Watsons Natural serisi vücut ve yüz bakım kremleri, yatıştırıcı jeller, nemlendiriciler, göz kremleri, tonikler gibi birçok ürünü içinde bulunduruyor.

Göz çevresindeki üç büyük soruna üç güçlü çözümü bir arada sunan Maybelline New York Instant Age Rewind Kapatıcı, iki farklı renk seçeneği ile makyaj çantanızdaki yerini almaya hazır. İçeriğindeki kafein özü göz çevresindeki şişkinliği azaltıyor, göz çevresine esneklik veriyor. Göz çevresine aydınlık veren inciler ise koyu halka görünümünü önlüyor ve göz çevresini aydınlatıyor.

KWAILNARA SALATALIK YATIŞTIRICI JEL, ¨ 12.90 KWAILNARA BAMBOO YATIŞTIRICI JEL, ¨ 12.90 KWAILNARA HAVUÇ YATIŞTIRICI JEL, ¨ 12.90 Bir rujdan ne beklersiniz? Dudağınızı nemlendirmesi ve uzun süre kalıcı olması değil mi? Bu özellikleri yeni serisinde toplayan Rimmel The Only 1, şimdi mat renkleriyle karşınızda. Bu ruj, tek bir sürüşle mükemmel kapatma özelliği sağlarken saatler sonra bile dudaklarınızda kuruma hissi olmadan çekici ve bakımlı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı oluyor.

¨

Givenchy’nin yeni kompakt pudrası Prisme Visage, bu zamana kadar görülmemiş kombinasyonlarıyla dört tondan oluşuyor. Cildi öne çıkarmak için mat ve ışıltılı tonlar birlikte ya da ayrı ayrı kullanılmak üzere tasarlanmış. Aydınlatıyor, yapılandırıyor, bütünleştiriyor ve matlaştırıyor yani doğal ve modern bir sonuç için istediğiniz her şeye sahip.

THE ONLY 1 RUJ,

19.99

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.