Bir Başka Bahar

Elele - - EDİTÖR -

Bahar geldi! Hani yazı-kışı sevmeyen vardır da baharı sevmeyeni duymadım. Güneşin varlığı bile uyanmak için güzel bir sebep şimdi. Doğanın uyanışını seyretmek bir mucizeye tanık olmak aslında. Tadını çıkarmak şart.

Tabii uyanan sadece doğa değil. İçimizdeki alışveriş aşkı bir anda reytinglerde üst sıraya oturdu. Yeni sezon açıldı. Renkler, desenler, formlar enerjiye kavuştu. Sezonun olmazsa olmazı pembe vitrinleri doldurdu bile mesela… Pembeye olan mesafem hızla kapanıyor benim; sanırım bu sezon hepimizin içerisindeki şeker kızı uyandıracak modacılar. Coşkulu neon renkler, abartılı aksesuarlar ve benim hep favorim, en favorim maskulen detaylar da bu bahar bizimle olacaklar arasında. Güzellik dünyasında ise kafaya takılan daha çok saçlar olmuş galiba. Malum biz kadınlar değişime her zaman saçlardan başlarız. Kısa, uzun, koyu, açık, fazlasıyla dümdüz taranan ya da darmadağın olmuş her model podyumdan geçti. Bence sonunda herkes anladı; saçın modası olmaz, kendine yakışanı bulmak sadece mesele. Herkes sarışın değil yani!

Yeni sayımız için bir yeni dizi ve bu ay içerisinde vizyona girececek bir filmin başrol oyuncuları ile bir araya geldik. Heyecan arıyorduk. Yeni bir işe başlamanın heyecanını biliyoruz, bundan nemalanmaktı galiba amacımız. Mutluluk çalmaya gittik her iki sete de yani. Paylaştıkça çoğalır; buyurun… Çoban Yıldızı dizisinin hikayesi sayfa 116, Aşk Uykusu’ndan özel kareler sayfa 56’da.

Hayat yeni heyecanlar, yeni mutluluklar, yeni başlangıçlar getirsin size bu bahar. Kalbiniz dolu olsun hep. Bu ay endişesiz geçsin… Tek derdimiz bahar yağmurları olsun yani. Sevgiyle…

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.