AŞK OL” DEDIK “ARADIĞIN

Elele - - SEYAHAT -

GEÇTIĞIMIZ GÜNLERDE HAZINE CIHANGIR’DE DÜZENLENEN

etkinlikte konuklara aşkı ve aşkın hallerini Yaşam Atölyesi’nin kurucusu Aret Vartanyan anlattı. Brunch davetine Ariş Pırlanta’nın sahibi Kerim Güzeliş ve ailesinin yanı sıra Şebnem Özinal, Irmak Ünal, Duygu Boztepe, Seçkin Piriler, Ece Özdikici, Asena Tuğal, Fulya Zenginer, Duygu Keser ve Ayça Ayşin Turan gibi tanınmış isimler katıldı. Pozitif Dergisi yazarları Işık Menderes, Ebru Şinik ve Pınar Salahoğlu da oradaydı.

Ariş Pırlanta’nın sahibi Kerim Güzeliş, dört nesildir sanat aşkı ile devam eden Ariş’in sadece ticari bir şirket olmadığını, kendisinin 40 yıldır yaptığı bireysel çalışmalarını melekler, semboller, çakralar gibi koleksiyonlara yansıttığını anlattı. Güzeliş, yakın zamanda ‘smart jewerly’ tasarımlarının piyasaya çıkacağının müjdesini verdi; bu akıllı mücevherlerin içinde kullanıcısının bilgilerini, duygularını saklayan ve mücevherin nerede olduğunu haber veren bir çip bulunacağını anlattı.

Aret Vartanyan ise, “Kendimize zaman ayıralım ve bugün buradan bir şey alıp çıkalım” diye başladığı konuşmasında şunları söyledi: “Güçlü insan; kendini bilen, kendini tanıyan,

KERIM GÜZELIŞ, ARET VARTANYAN ASENA TUĞAL, ECE ÖZDIKICI, SEDA ALTUNER

FERHAN KAYA POROY, ARET VARTANYAN, YAPRAK ÇETINKAYA, ARZU SÖZERI

DUYGU BOZTEPE

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.