PASTEL ZAMANLAR!

Elele - - ÜNLÜ GÜZELLİK -

Doğal, şık ve kesinlikle popüler. Gücünü yalınlığından alan nude tonlar renk paletinin en masalsı tonları. Varla yok arası duran bejler ve pudra renkleri yani nude tonlar her zaman favorimiz. Nude tonları metalik tonlarla harmanlarsanız yüzünüze denge ve ışık katarsınız. Hafif ama dikkat çeken bir makyaj için nude makyajınızı mutlaka siyah eyeliner ve bol maskarayla tamamlayın.

İktisat bölümünde okuduktan sonra tamamen farklı bir alana yani oyunculuğa geçmeye nasıl karar verdiniz, bu konudaki itici güç neydi sizin için?

İktisat bölümünde eğitim alırken okulun tiyatro kulübüne katıldım; oyunculukla amatör olarak ilk tanışmam orada oldu. Çok sevdim, kendimi ait hissettim.

Oyunculuk hayatınızın merkezi mi yoksa mesleğiniz mi? Nasıl bakıyorsunuz oyunculuğa?

Hayatımın merkezinde ben ve ailem var. Oyunculuk ise çok severek yaptığım mesleğim. Payitaht bir dönem dizisi. Sizi nasıl ikna ettiler Melike karakterine?

Öncelikle karakteri sevdiğimi söyleyebilirim. Melike çok yönlü bir karakter; hafıza kaybı yaşadığı için her bölüm yeni bir şey keşfediyor geçmişine dair ve geçmişi de karanlık sırlarla dolu. Ayrıca kadroda çok sevdiğim, beğendiğim oyuncu arkadaşlarım var. Serdar Akar’la hep çalışmak istiyordum. Tüm bunlar bir araya gelince, fırsatı kaçırmak olmazdı.

O dönemin kostümleri, güzellik anlayışı bambaşka. Size nasıl hissettiriyor?

Oyuncu için büyük bir avantaj kostüm. Dönemin havasını yakalamanıza çok yardımcı oluyor ama kişisel olarak sanırım günümüz insanıyım ben, çünkü rahatıma biraz düşkünüm. Güzellik kavramı sizin için ne ifade ediyor?

Güzellikten çok karizma önemli benim için. Karizma bir bütün çünkü. Konuşmanız, birikiminiz, tarzınız, hayata bakışınız bu yapbozun parçalarını oluşturuyor.

Saç ve cilt bakımında hangi markaların ürünlerini tercih ediyorsunuz?

Belirli sıklıklarla saç ve cilt bakımı için kullandığım markaları değiştirmeye özen gösteriyorum. Saçlarım için Moroccanoil’in ürünlerini kullanıyorum. Cildim içinse Caudalie ve Ren’i tercih ediyorum. Makyajla aranız nasıl?

Mesleğim gereği sette her gün makyaj yapılıyor. Bu sebeple günlük hayatta maskara ve allık dışında bir şey kullanmıyorum.

musunuz?İlk kullandığınızŞimdi hangi parfümü parfümü hatırlıyor kullanıyorsunuz?Kendimi bildim bileli Chanel Chance Baharatlı, Eau ağır Tendre parfümleri kullanıyorum. sevmem. Arada dönüp farklı dolaşıp şeyler eski deniyorum parfümümde ama karar kılıyorum.Güne başlamanın en güzel yolu nedir sizin için? Uykumu iyi almış olmam öncelikle. Ardından iyi bir kahvaltı!

Hem makyajda hem kıyafette sizi tanımlayan tek bir renk seçmenizi istersem neyi seçersiniz?

Zor bir soru, çünkü hiçbir konuda tek bir şey seçemem. Kıyafette haki yeşili çok severim. Makyajda sanırım siyah. Çantanızın vazgeçilmezleri neler?

Sete giderken ve set yokken şeklinde ikiye ayrılıyor bu sorunun yanıtı. Set yoksa çanta pek kullanmıyorum. Sete giderken bavulumsu bir çantam var içinde el kremi, parfüm, ani acıkmalara karşı meyve, kitap, su, senaryo gibi şeylerin olduğu. Bu liste uzar gider tabii. Yani yok yok içinde diyebilirim. Güzel bulduğunuz bir yıldız var mı? Marion Cotillard. Özel bir günde saç ve makyaj için nasıl bir tarzı tercih edersiniz?

Saçlarımda değişikliği pek sevmem, düz modeli ya da doğal dalgayı tercih ederim. Makyaj kıyafetime bağlı tabii. Göz makyajında mürdüm rengini sevdiğimi söyleyebilirim. Üç kelimeyle tarzınızı nasıl tarif edersiniz? Düz renkli, klasik çizgili, sade. Çekimlerden arta kalan zamanlarda neler yapmaktan hoşlanıyorsunuz?

Seyahat etmeyi çok seviyorum. Birkaç günüm bile olsa hemen bir yerlere gidiyorum. Onun dışında bol bol film izlerim ve yabancı dizilerini takip ederim.

Yoğun bir tempoyla çalışırken vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirmek için neler yapıyorsunuz, nasıl rahatlıyorsunuz?

Evde vakit geçirmek beni çok dinlendiriyor. Doğa yürüyüşleri de vücuduma ve ruhuma iyi geliyor. Nasıl bir gün sizin için ‘güzel’ kelimesini hak eden bir gündür?

kum, Tatiller güneş. aklımaAma sağlıklı geliyor; uyandığım,deniz, sevdiklerimlede çok güzel. Sizce olabildiğimde öyle huzurludeğil mi? günler

En güzel şehir hangisi sizin için? Kesinlikle tek bir yer seçemem ama Roma’nın ayrı bir yeri var benim için. Bir kadın hayatında neyi mutlaka bir kez denemeli sizce?

Hayatında canını sıkan ve onu geri çeken her şeyden uzaklaşmayı ve onlara uzaktan bir kere daha bakmayı denemeli. Şu aralar hangi güzellik ve bakım ürünleri favorileriniz arasında?

Moroccanoil Smoothing Maske, Caudalie SPF 20 Fluide Anti-Rides Kırışıklık Karşıtı Krem, Ren Keep Young and Beautiful Beauty Shot Antiaging Serum, Chanel Chance Eau Tendre parfüm, Givenchy Le Prisme allık ve Nars Cruella Velvet Matte ruj.

BLUZ: H&M ¨ 39.99 KÜPE: GAZZAS ¨ 55

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.