YAZA KEYIFLI BASLANGIC

Elele - - SEYAHAT -

TÜRKIYE’NIN EN ÇOK SATAN DERGISI OLARAK VE FRENE HIÇ BASMADAN YAYIN HAYATINA DEVAM EDEN EVIM,

derginin reklamverenleri, mimar ve iç mimarlar, blogger ve editörlerin katıldığı bir etkinlikte yazı karşıladı.

Alligator, Arzum ve Bernardo’nun sponsorluğunda Ortaköy House Cafe’de gerçekleştirilen kahvaltıda davetliler güne keyifli, mutlu ve enerjik bir başlangıç yaparken, dergi editörlerinin yaratıcı, minik dokunuşları mekana ve buluşmaya neşe ve enerji kattı.

Boya kavramını dekoratif bir kulvara taşıyan Alligator Boya’nın yeni ve fonksiyonel ürünü Chalky Kara Tahta Boyası ile hazırladığı yazı duvarı, buluşmanın en eğlenceli ve renkli noktalarından biri oldu.

Sofra tasarım uzmanı Bernardo’nun Blossom Symphony serisi ile kurduğu ve mekana floral esintiler taşıyan romantik masa konuklara çiçeklerin pozitif enerjisini taşıdı.

Tasarımı ve şıklığı bir arada sunan Arzum’un mürdüm ve papatya serileriyle renklenen kahvaltının sonunda misafirlere ödüllü Okka ile hazırlanan Türk kahveleri ikram edildi. Ayrıca yapılan çekilişle bir konuğa Arzum Okka Minio Türk kahvesi makinesi hediye edildi.

BERNARDO BLOSSOM SYMPHONY YEMEK TAKIMI SEYHAN MUÇE, ÖZER YALÇINKAYA, GÜLER HÜSEM, NESLIHAN DEMIR, TUNCA KARCI, DIĞDEM CENGIZ GÜRSEL EVIM DERGISI EKIBI ALLIGATOR KARA TAHTA ARZUM OKKA KAHVE SERVISI

SENEM MARMARA, ÖZLEM KÜÇÜK, EFE ÜSTÜNKAL IKEA SEPET AYSAR KÜÇÜKYUMUK, GÖKÇE BERBER, TIMUR ERGÜN

ALLIGATOR KARA TAHTA BOYASI

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.