KEŞFET! IYI HALINI KENDININDAHA

konseptini dahaiyibirsen Tefal, # kolaylaştıran tanıttı. dolu fikirleriyle Yaşamınızı hayat gerçekleştirdiğ i bir piknikte konuklarına iş birliğiyle Maison Française

Elele - - SEYAHAT -

İÇİNİZDEKİ SES SÜREKLİ KENDİNİZE YETERİNCE VAKİT AYIRAMADIĞINIZI,

yeterince sağlıklı beslenemediğinizi, gerektiği kadar hareket etmediğinizi mi söylüyor? Eğer iç sesiniz bunları dile getiriyorsa, Tefal’in #dahaiyibirsen konsepti ile bu sesi susturabilirsiniz.

Geçtiğimiz ay Tefal ve Maison Française dergisi ev sahipliğinde, kentin yeşil köşelerinden birinde gerçekleşen keyifli piknikte cemiyet hayatının önemli isimleri #dahaiyibirsen konseptine dahil olan ürünleri yakından tanıma fırsatı buldular. Evinizde sağlıklı, pratik ve bir o kadar da leziz yemekler hazırlamaya teşvik eden, hazır meyve ya da sebze suları içmek yerine kendi seçtiğiniz malzemelerle besleyici ve doyurucu olduğu kadar, pratik şekilde kendi smoothie’nizi yapmanızı sağlayan ürünleri ile dikkatleri çeken Tefal, herkesi daha sağlıklı, daha aktif ve daha mutlu olmaya davet ediyor. Markanın vazgeçilmez ürünleri arasında olan ve sadece bir kaşık yağ ile yüzlerce leziz yemek pişireceğiniz Actifry ile sağlıklı yaşamın ilk adımını atarken, #dahaiyibirsen konseptinde yer alan yeni Tefal OnTheGO Blender ile tüm gün ihtiyaç duyacağınız enerjiyi dilediğiniz meyve veya sebzeleri saniyeler içinde smoothie’ye çevirerek yoğun hayatınıza ayak uyduracak pratik kapağı sayesinde çantanıza atabilirsiniz. Beslenme ve hareket konusunda doğru adımları atan herkes vücudundaki kas ve yağ oranını bilmek ister diye düşünen Tefal, tasarımı ile dikkat çeken akıllı tartısı Bodypartner ile vücut değerlerini yakından takip edebilmeyi de sağlıyor. Dijital mezurası ile dikkat çeken tartı, kişiye özel mobil uygulamasıyla yağ-kas oranını yakından takip etme olanağı sunuyor. Kısaca, kendimizi #dahaiyibirsen’le tanıştırmanın en pratik ve garantili yolu Tefal’den geçiyor.

ÖZLEM KAYMAZ SITARE KALYONCU IPEK KÖSE IDIL LÜLECI, FÜSUN HATTAT ÖZLEM GÜSAR ZEYNEP ILICALI. BATYA KEBUDI

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.