BÜYÜK ÇANTASIZ OLMAZ

Elele - - KARİYER -

Hande Orhan, sabırsız yanını ise anne olduktan sonra törpülediğini söylüyor. Çok sabırsız bir insanım ama anne olduktan sonra bu yönümü dengelemeyi öğrendim. Sadece sonuçtan değil süreçten de zevk almak, kendi hızını karşıdakinin hızına göre ayarlamak son dönemde öğrendiğimi düşündüğüm önemli bir özellik” diyor ve ekliyor, “Hala olmak istediğim noktada değilim ama çalışıyorum.”

YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL

Mevlana’nın şiirinde dediği gibi ‘Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol’ sözleri yaşam felsefesi olmuş. ‘Miş’ gibi yapan insanlardan hoşlanmıyor. İnsanın önce kendini tanıması, kabul etmesi gerektiğine inanıyor.

“Hem iş hem özel hayatımda samimi ve kendi gibi olan insanlarla çok daha rahat anlaşırım. Bu yüzden kendimi tanımak ve anlamak için de çabalıyorum. Aynı şekilde çevremdeki insanları gerçekten tanımanın, anlamanın önemine de inanırım. İş ve özel hayatta en büyük sıkıntılar, bir insandan olamayacağı birine dönüşmesini istemekten kaynaklanıyor. Tüm ilişkilerimde buna dikkat ediyorum.” Modayla pek çok kadın gibi yakından ilgileniyor. Maskulen kesimleri feminen çizgilerle karıştırmaktan hoşlanıyor. Diane von Furstenberg, Ralph Lauren ve Elie Saab’ın tasarımlarını çok seviyor. Cos, Machka ve Massimo Dutti de tercih ettiği markalar arasında. Kalem eteklere, farklı renk ve desenlerdeki stiletto’lara ve büyük boy çantalara da tutkun olduğunu söylüyor.

ÜNİVERSİTEYİ FRANSA’NIN NICE ŞEHRİNDE OKUDUĞUM İÇİN GÜNEY FRANSA’NIN BENİM İÇİN ÖZEL BİR ANLAMI VAR. ARABAYLA GEZERKEN TESADÜFEN YOLUNUZUN DÜŞECEĞİ MUHTEŞEM ROTALAR GÖREBİLİRSİNİZ.

MACHKA ¨ 456 RALPH LAUREN ¨ 1345 JIMMY CHOO ¨ 2295

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.