Geçtiğimiz aylarda üstünüzde bir rehavet vardı ama artık hemen her konuda atağa geçiyorsunuz, yapılması gerekenler listeniz hayli kabarık. 9 Temmuz’daki dolunay, aşk ve ikili ilişkiler konusunda acele karar vermemenizi, bazı şeyleri alttan almanızı öneriy

Elele - - ASTROLOJİ -

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz KOÇ 21 Mart-20 Nisan

Yeni bir ev almak, ev satmak, arsa, gayrimenkul gibi konularda adımlar atmak isteyeceksiniz. Yatırım yapmak için oldukça uygun etkiler söz konusu. Aile içi organizasyonlar artıyor. 23 Temmuz’da gerçekleşecek yeni ayda yeni bir aşk size göz kırpıyor.

BOĞA 21 Nisan-20 Mayıs

Temmuz ayına biraz gergin başlıyor olabilirsiniz. Uzun süredir aklınızda olan bir şeyi gerçekleştirmek için önünüze fırsatlar çıkıyor. Bir tartışma sizleri hukuksal boyuta taşıyabilir. Aşk konusunda ise şanslısınız; ilgisi tamamen sizde olacak.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

Bu ay para konusunda sizden şanslısı yok. Elinizi her attığınız altın oluyor; yeni işler, yeni projeler, hepsi olumlu sonuçlar veriyor. 9 Temmuz dolunayında hesapta olmayan bir ödeme canınızı sıkabilir. Ummadığınız bir anda ummadığınız biriyle tanışabilirsiniz. Çok yoruldunuz ve artık biraz dinlenme zamanı. Bu ay biraz kendi içinize çekilme, tartıp biçme, haklıyı haksızı ayırma, dostu düşmanı görme vakti. Kötü bir alışkanlığınız varsa bırakmak için karşınıza fırsatlar çıkabilir. Başlamak isteyip de başlayamadığınız diyet programınız, sağlıklı yaşam menüleri tam size uygun olacak bu süreçte.

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Temmuz ayının en sosyal burcu sizsiniz. Tüm enerjinizi harcamak, yeni insanlarla tanışmak, hayatınıza farklı bir yön vermek için güzel fırsatlarınız var. 9 Temmuz’daki dolunayda beklenmeyen bir gebelik gündeme gelebilir. Veya flört ettiğiniz kişiyle yollarınızı ayırabilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

İş ve kariyer konularında yeni hedefler belirlemek, toplumdaki statünüzü bir üst seviyeye taşımak istiyor olabilirsiniz. Yengeç burcuna geçen güneş yapacağınız atılımlar için sizi destekliyor. Aşk hayatınızda gelgitler yaşansa da kazanan taraf sizsiniz.

AKREP 23 Ekim-22 Kasım

Bu ay öncelikli konularınız kendi değer yargılarınız, inançlarınız ve hayata baktığınız pencere olacak. Uzak akrabalar veya uzaktan gelen misafirlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Medya ve tanıtım konularında başlangıçlar yapabilirsiniz.

YAY 23 Kasım-21 Aralık

Yeni bir ortaklığa imza atmak isteyeceksiniz. 9 Temmuz’daki dolunay paranızı arttıracağınız alternatif iş konularında ikilem yaşamanıza neden olabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişinin ilgisini çekecek bir şeyler yapabilir, onu şaşırtabilirsiniz.

OĞLAK 22 Aralık-20 Ocak

Kararlı yapınız ve istediklerinizi bir bir elde edişiniz takdir topluyor. Ani bir kararla karşı tarafa evlenme teklifi yapmak içinizden geçiyor olabilir, yıldızlar bunu tam anlamıyla onaylıyor. Yeni iş ortaklıkları söz konusu olabilir. Nefes egzersizleri bu ay size iyi gelebilir.

KOVA 21 Ocak-19 Şubat

Sağlık konularında hassas olduğunuz bir ay. Sorunsuz ve titiz çalışmalarla başarıya ulaşmak söz konusu. Ofis içinde veya evinizde çeşitli düzenlemeler keyfinizi yerine getirecek. Yalnız olan Kovalar çevrelerinden birisiyle yeni bir aşka yelken açabilir.

BALIK 20 Şubat-20 Mart

Bu ay zevk aldığınız, yapmaktan keyif duyduğunuz şeyle ilgili yeni hedefler belirlemek size iyi gelecek. Temmuz ayı boyunca eğlence sizin için olmazsa olmazlar arasında. Yaşadığınız yer ya da çalıştığınız yerde sorunlarla uğraşmak sizi yorabilir. Çocuğunuz varsa onunla vakit geçirmek iyi gelecek.

D O L U N AY K A R AC A

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.