FARKLIFIKIRLERBU LUŞMASI

Elele - - DEKORASYON -

YAPRAKTAN BIR MASA

Palmiye yapraklarını ahşap bir dairenin üzerinde dairesel şekilde yerleştirerek silikon ile sabitleyin. Sert yapraklarla size dokulu bir yüzey oluşturacaktır bu. Altına biraz yükseltiyle küçük bir masa oluşturabilirsiniz. Doğal malzemeler olduğunu hatırlatmak isteriz, üzerine ağır bir şeyler koymamalısınız.

YAZ KOKAN MEYVELER

Ananas, passion fruit (çarkıfelek), kumkuat, lime ve limon… Çiçeklerin arasında kimi zaman dilimler halinde, kimi zaman ise gruplandırarak canlı bir dekor yapmaya ne dersiniz? Masanın havasını bir anda değiştiriyorlar. Sarı-turuncu çiçeklerin arasından göz kırpan kumkuatlara eşlik eden çarkıfelekler! Bir yandan da mis gibi güzel bir kokuya sahip olduğu için çiçeklerin arasında yaz kokusu estiriyor.

AlternAtif DOKUlAr Farklı bir sunum için farklı dokuda olan çiçekleri işin içine dahil edebilirsiniz. Fener çiçeği – Kniphofia bu listenin başında geliyor.

SırADAn bir peçeteliK mi? Elbette hayır! Kalın derimsi yaprakları kumaş peçetenin etrafını çevirip düğüm attınız mı, organik peçeteliğiniz de hazır demektir. Dilerseniz üzerine begonvil ya da çardak gül de yerleştirebilirsiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.