ASTROLOJİ

Elele - - ASTROLOJİ - DOLUNAY KARACA

ASLAN

Ağustos ayında gözler sizin üzerinizde; ışığınızla parlamak, etrafa neşe saçmak, kendinize olan güveninizi tazelemek için güzel fırsatlarınız olacak. Yalnız tek bir detay var, o da kendi kendinizin düşmanı olmayın bu ay, yani kendi fikirlerinizi kendinize saklayın, çekemeyenler hala etrafınızda dolaşıyor. Burcunuzda bir Güneş tutulması yaşanacak; kadersel bir süreçten geçiyorsunuz. Yeni yapılanmalar söz konusu.

KOÇ 21 Mart-20 Nisan

Bu ay kendinizi tamamen çocuklarınıza, hobilerinize, kendi özel zevklerinize, eğlenceye ve flörtlere adıyorsunuz. Güneşin Aslan burcunda yer alması sizi pek çok konuda destekliyor, duygusal anlamda yıprandığınız konularda gezegenler sizi bu ay toparlayacak. Aşk konularında bu ay popülerliğiniz zirvede.

BOĞA 21 Nisan-20 Mayıs

Ağustos ayı boyunca özellikle ev teması gündeminizde; ev almak ya da değiştirmek söz konusu olabilir. Aile büyükleriniz veya kendi çekirdek ailenizdeki gelişmelere de tanıklık edeceğiniz, onların sorumluluğunu alacağınız bir dönem. Bu ay aşk konularında özellikle ay sonu dikkat çekici.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

İletişim, medya, yayın, pazarlama konularının önem kazanacağı bir ay; bir diğer taraftan yakın arkadaşlarınız veya kardeşlerinizle ilgili gelişmeler dikkat çekici. Yurt dışı bağlantılı bir işi sonlandırabilir veya bir tatil programını neticelendirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise zorlu bir ay sizi bekliyor.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Özellikle para konuları dikkat çekici, elinize gerçekten değerlendirmeniz gereken fırsatlar ve teklifler geçecek. Bu ay bu konularda atacağınız adımlar, tüm sene sizi idare edecek. Ödemeler ve para çıkışları, ortak kazanç kapılarınız önemli. Aşk konularında sevgiye olan ihtiyacınız artıyor.

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Ruhunuzu ve kendinizi dinlendirmeye ihtiyacınız var. Manevi yönünüzü zenginleştirecek aktivitelerde bulunacağınız bir zaman dilimine girdiniz. Tutulmalarla birlikte; bırakmanız gereken bir alışkanlığınızı bırakabilir ve yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Aşk hayatınızda eşinizin veya partnerinizin sık sık seyahat etmesi canınızı sıkabilir veya sürekli meşgul olması sizi yorabilir. Ona farklı alternatifler, belki birlikte yapmaktan keyif alacağınız öneriler sunmalısınız. Bu ay motivasyon konunuz iyimser olmaya çalışmak, hayattan keyif almak olmalı.

AKREP 23 Ekim-22 Kasım

Kariyer hedefleriniz ön planda, iş tekliflerine açıksınız. İş arayan veya terfi bekleyen Akrepler için uygun etkiler söz konusu. Uzun süredir aklınızda olan bir ilişkiyi ‘ya devam ya da tamam’ diyerek radikal bir kararla sonuçlandırabilirsiniz. Ev değişikliği de görünüyor.

YAY 23 Kasım-21 Aralık

Hayata gerçekten farklı bir bakış açısıyla bakan bir Yay insanı var artık. Siz isteseniz de istemeseniz de yaşadıklarınız, olaylar sizi bu mertebeye taşıdı. Kötü de olmadı aslında; bambaşka bir vizyon kazandınız pek çoğunuz, aşmanız gerekenleri aştınız, inanç kalıplarınızı değiştirdiniz. Değişik insanlarla bir arada olmak sizlere iyi gelecek.

OĞLAK 22 Aralık-20 Ocak

Zorlu bir ay sizi bekliyor; ortak kazanç kapılarınız açılırken, parasal anlamda harcamalar, krediler, borçlar açısından yoğun bir ay olacak. Sizler sabırlı, disiplinli ve güçlü bireylersiniz, bunların üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Aşk hayatınız bu ay oldukça rutin, duygusallığa pek yer yok gibi sizler için.

KOVA 21 Ocak-19 Şubat

Evlilik kararı alabileceğiniz, aşkı aşk gibi yaşayacağınız bir ay sizleri bekliyor. 7 Ağustos’ta Ay tutulması sizin burcunuzda; kendinizle ilgili bir sayfayı kapatıp bir karar alma zamanı. İkili ilişkiler, ortaklıklar, imzalar, sözleşmeler bu ay can alıcı kararlar gerçekten zirve yapıyor olacak.

BALIK 20 Şubat-20 Mart

Partnerinizle ortak bir iş yapabilir ve bu işten gerçekten karlı çıkabilirsiniz. Sağlık konularında dikkatli olunması gereken bir ay sizleri bekliyor olacak; gerekli önlemleri almak, sağlıklı ve düzenli beslenmek, uyku düzeninizi yeniden yerine oturtmak gerekebilir.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.