VAZGEÇİLMEZ 10’U

Elele - - KARİYER -

1. Değer yargıları. Karakterimden, dürüstlüğümden ve inançlarımdan hiçbir şey için vazgeçmem.

2. Aile: Çok kıymetli ve değerli bir ailem var, çok şükür. Her koşulda arkamda olduklarını bilmek büyük bir güç. Aile bağları benim için her şeyden daha önemli. En keyif aldığım zamanlarım ailem ile birlikte geçirdiğim zamanlar.

3. Dostlarım: Kardeşim gibi hissettiğim çok özel dostlarım var. Ne olursa olsun orada olduklarını bildiğim güven ve neşe kaynaklarım. İyi ki varlar.

4. Gülmek: Gülmek bir kadının en güzel makyajı bence. İnsan etrafında gülen ve pozitif enerji veren insanlar biriktirmeli. Sıcacık, içten bir gülüş her şeyi güzelleştirebilir.

5. Saygı: Sevgi mi saygı mı diye sorarsanız hiç düşünmeden saygı derim. Çünkü saygı duyduğunuz insanı zaten seversiniz, o sizin için bir değerdir; ama sevdiğiniz insana saygı duymuyorsanız zamanla o sevgi erir biter.

6. İyilik yapmak: “İyiliğe iyilik adettir, kötülüğe iyilik en büyük saadettir” sözünü savunan bir babanın kızı olarak büyüdüm ve yetiştirildim. Yapılan iyilik karşınızdakine değse de değmese de hiç önemli değil.

7. Üslup: Keşke herkes üslubun ne kadar önemli olduğunu bilse ve uygulasa. Hayat çok daha sevgi dolu ve huzurlu bir yer olurdu. Konuşma şekli, tavır, tatlı dil, kibarlık bunlar çok önemli meziyetler. Benim için her zaman kazanan özellikler.

8. Çocuk sevgisi: Yedi yaşında dünya tatlısı ikiz kız yeğenlerim var, ilk göz ağrılarım. İçimdeki çocuk sevgisi olmasaydı bugünkü hoşgörülü ve iyilik düşkünü ben olamazdım. İçimdeki çocuk sevgisini seviyorum.

9. Yemek: Tam bir Boğa burcuyum. Yemek benim için kesinlikle doyma ihtiyacı değil. Şık sofralar, özenilmiş bir sunum eşliğindeki keyif alınan hoş sohbettir yemek yemek benim için.

10. Çiçek: Çiçeklere karşı özel bir zaafım var. Eve gelirken kendi kendime çiçek alırım ve çok mutlu olurum. Çiçek dolu bir vazo günümü güzelleştirir, hayata pozitif bakmamı sağlar ve içimi açar. Çiçek benim mutluluk sebebimdir.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.