DOLUNAY KARACA

Elele - - ASTROLOJİ -

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Bu ay sizin ayınız. Kendinizle ilgili aldığınız kararlar ve her türlü girişim adımı, size olumlu olarak geri dönecek. Diyet yapmak, spora başlamak, bütçenizi gözden geçirmek gibi durumlar söz konusu olabilir.

KOÇ 21 Mart-20 Nisan

Gündelik hayatınızı baştan sona değiştirmeye, yeni bir iş veya yeni bir ofise taşınmaya niyet edebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Biraz arka planda kalın ve plan proje geliştirmek için kendinizi şarj edin. Aşk adına ise fazlasıyla çapkın bir Koç burcu var.

BOĞA 21 Nisan-20 Mayıs

Aşk ve çocuklar hanenizde yeni başlangıçlar zamanı; çocuk düşünüyorsanız uygun etkiler söz konusu. Yalnızsanız aşk enerjileri devrede. Sağlık problemi yaşıyorsanız düzelmeler var. 6 Eylül’deki dolunay sosyal çevrenizde gerginlikler yaşamanıza vesile olabilir. Bu krizi atlatabilirseniz sorun yok. Yeni bir hobiye başlamalısınız.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

Ev ve aile konusunda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yöneticiniz Merkür düz hareketine dönüyor; küslükler, kırgınlıklar varsa düzelmeler yaşamak ve kalpleri onarmak adına olumlu etkiler söz konusu. Dolunay esnasında tartışma ve gerginliklerden kaçınmalısınız. Aşk için mutluluk kapıda.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Pazarlama, halkla ilişkiler, reklam alanlarında yükselebileceğiniz bir ay. Dolunay hukuksal alanda bir sonuca varmanıza veya eğitiminizle ilgili bir karar almanıza yol açabilir. Sevdiğiniz kişi nihayet uzlaşmaya yatkın, sorunlar çözülüyor.

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos

Tüm motivasyonunuz parasal hanenize yönelecek. Yeni iş alternatifleri denemek açısından uygun bir zaman dilimi. Kendinizi göstermek, kendinizden bahsettirmek adına şansınız açılacak. Dolunay döneminde ödemeler biraz canınızı sıkabilir, bir tanıdığınızın ameliyat durumu söz konusu olabilir.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Bu ay sizler için eskileri temizleme, kötü bir alışkanlığı terk etme, biraz geri planda kalma zamanı. Asılsız iftiralar duyabilir, sıkılabilirsiniz fakat özellikle sevdiğiniz kişinin desteği yüzünüzü güldürecek. 6 Eylül’deki dolunaya dikkat, günlük işlerinizde gerilim yaşamanıza neden olabilir.

AKREP 23 Ekim-22 Kasım

Yeni insanlarla tanışma fırsatı doğuyor. Birlikte partiler, davetler ve organizasyonlar yapacağınız durumlar söz konusu. İç sesiniz, vicdanınız, inançlarınız sorgulanacak bu ay; kafanızın içinde oluşan projeler size yardım edecek. Bu süreçte gizli bir aşk ilişkisi yaşamanız da olası, belki de platonik...

YAY 23 Kasım-21 Aralık

Yeni bir işe başlayabilir, terfi alabilir, iş değiştirebilirsiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz evlilik fikrini gerçekleştirmek için kolları da sıvayabilirsiniz. 6 Eylül’de dolunay aile içi konularda gerginlik getirebilir. Aşk hayatınızda her şey mükemmel.

OĞLAK 22 Aralık-20 Ocak

Bu ay, farklı bakış açıları, inanç sisteminizden olaylara kadar pek çok konuda yeni bir perspektif katıyor size. Yurt dışı ile ilgili planlar, hukuksal bir davanın çözülmesi bu süreçte önünüze çıkabilir. Kariyer hayatınızda göz önünde olacaksınız. Sağlık ve ilişkiler bakımından da olumlu bir süreç.

KOVA 21 Ocak-19 Şubat

Bu ay ortaklaşa işlerinizde başarı potansiyelinizin olduğu vurgulanacak. Eşinizin maddi durumunda iyileşme söz konusu. Cinsel anlamda zorluk yaşadığınız şeyler düzene girecek. Parasal anlamda bir kayıp olabilir, önce kaybetmek sonra kazanmak bu ayın mottosu sizin için.

BALIK 20 Şubat-20 Mart

Sevdiğiniz kişiyle birlikteliğinizin en güzel dönemlerini yaşayabilir, evlenmek, söz, nişan, ikili ilişkiler adına adımlar atabilirsiniz. Bu ay yalnız Balık kalmayacak; aşk ve romantizm dolu bir ay sizin için. 6 Eylül’de burcunuzda yaşanacak dolunaya dikkat; gergin olabilirsiniz, kendinizi ve çevrenizdekileri üzebilirsiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.