VAZGEÇİLMEZ 10’U

Elele - - KARİYER -

1. Ailem. Annem, babam, kardeşim, teyzem, kuzenim hayatımdaki en değerli insanlar.

2. Dostlarım. Onlar ikinci ailem.

3. Köpeğim Adolf. Sekiz senedir beraberiz. Bir gün severken bir yerini kıracağımdan korkuyorum.

4. Hayvanlar. Elimde olsa tüm hayvanları eve alırdım. Hepsinin insan yardımına ihtiyacı var. Bu gerçekten küçük bir paket mama veya biraz su olsa bile insanlık görevi olarak yapmalıyız. Başkası nasıl olsa yapıyor diye düşünmemek lazım.

5. Seyahat. Son yıllardaki en büyük tutkum. En son Afrika’ya gittim ve hayatımda yaşadığım en güzel deneyimlerden biri oldu. Hem iş hem tatil olarak gittiğim Asya ülkeleri ve şehirleri yine en çok sevdiğim yerler arasında. Hem farklı kültürleri görmek hem de farklı mutfakları denemekten çok mutlu oluyorum.

6. Yemek. Özellikle arkadaşlarımla yaptığım uzun pazar kahvaltıları, farklı yerleri keşfetmek, akşam bol sohbetli geçen sofralar... Seyahat ettiğim yerlerin yöresel mutfaklarını denemek, farklı yemekler tatmak, marketlerini incelemek çok keyifli.

7. Çikolata. Vazgeçemediğim ve paylaşmayı tek sevmediğim şey çikolatam. 8. Kendimle kalmak. Çok sık olmasa da aile ve dostlarla eğlenmek kadar kendimle kaldığım zamanlar yaratmak… Kendi başıma gezmekten keyif alırım. Yoğun tempom içinde bir meditasyon gibi. 9. Araba kullanmak. Özellikle uzun yola çıkmayı çok seviyorum. 10. Spor. Uzun süre kilo ile mücadele ettim, bu sürede sanırım yapmadığım spor kalmadı. İlk başta görev icabı başladı ama sonra bir hayat tarzı haline geldi. Son günlerde aqua jogging favori sporum.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.