MODAYı GELECEğİNLE BULUşTURMA ZAMANı!

ELLE (Turkey) - - TASARIM -

Modayı tüm yönleriyle ele alan, uluslararası eğitim standartlarına sahip İstanbul Moda Akademisi (İMA), moda ve sektör ile bağlantılı, girişimciliği ve iş temelli eğitim sistemini destekleyen Türkiye’nin ilk moda okulu!

Moda alanında kariyer hedefleyen ve sağlam bir altyapı edinmek isteyen öğrencilere yönelik tasarlanan Akademik Eğitim Programları, teorik yaklaşım, uygulama ve sektör projeleriyle hayata geçiyor.

Modaya dair güçlü bir temel oluştururken, aynı zamanda gelişmekte olan son akımları da irdeleyen Profesyonel Gelişim Programları ise seminer, proje, sektör profesyonelleriyle sohbet ve workshoplar ile destekleniyor.

İMA’da, modanın farklı alanlarına ilgi duyan ama uzun süreli eğitimlere zaman ayıramayanlar içinse; moda, tasarım, sanat, lifestyle ve trend gibi konularla ilgili çeşitli seminer, panel, etkinlik, kısa eğitim ve workshop seçenekleri mevcut.

Türkiye’nin en geniş ve kapsamlı moda kütüphanesine sahip İMA, Nişantaşı’ndaki son teknolojiyle donatılmış eğitim binasında, modanın geleceğini hazırlıyor. Öğrencilerini moda, tasarım ve sanat bilinci yüksek, yaratıcı ve yenilikçi düşünebilen profesyoneller olarak yetiştirmeyi hedefleyen İMA, güz dönemi eğitim programlarıyla bir kez daha geleceğin moda tasarımcılarıyla buluşmaya hazır!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.