BAŞROL ÇOCUKLARIN!

Yılın en heyecanlı aktivitesi başladı. GAP Türkiye, ELLE iş birliğiyle tüm çocukları yine GAP vitrinlerinde yer almaya çağırıyor.

ELLE (Turkey) - - GÜNDEM STİL -

GAP Türkiye’nin stil sahibi çocuklara yönelik geleneksel GAP Kids Casting Call etkinliği başladı! Çok yakın zamanda GAP Kids Casting Call 2017 kapsamında stil sahibi, kendinden emin, mutlu, istekli, komik, sevecen, enerjik, “cool” çocuklar GAP vitrinlerinde ve ELLE dergisi sayfalarında yer alma fırsatına kavuşacak.

Her yıl yoğun ilgi gören GAP Kids Casting Call, bu yıl GAP Türkiye ve ELLE iş birliğiyle çocuklar ve aileler için yılın en heyecanlı ve en eğlenceli aktivitesi olma geleneğini sürdürüyor. 0-12 yaş arası çocukların katılımına açık olan GAP Kids Casting Call 2017’ye katılmak çok kolay. Çocuklarını GAP Kids Casting Call 2017’ye kaydettirmek isteyen ailelerin, 14 Ağustos-08 Eylül tarihleri arasında GAP Türkiye Facebook sayfasını beğenerek, sayfa altında oluşturulan GAP Kids Casting Call 2017 isimli uygulamaya çocuklarının fotoğraflarını yüklemeleri ve gerekli bilgileri kaydetmeleri yeterli oluyor.

Başvuru süreci tamamlandıktan sonra, GAP Türkiye ve moda konusunda uzman ELLE Türkiye yetkililerinden oluşan jüri finalistleri belirleyecek. GAP Kids Casting Call 2017 finalistleri 15 Eylül’den itibaren GAP Türkiye Facebook sayfasında halk oylamasına sunulacak. 2 Ekim’de son bulacak halk oylamasının sonuçları ekim ayı içerisinde GAP Türkiye sosyal medya hesaplarından duyurulacak. ELLE jürisinin seçeceği stil sahibi minikler ELLE kasım sayısında yer alacak özel moda çekiminde ve belirli GAP Türkiye vitrinlerinde yer alma şansı yakalayacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.