Yeni Heyecanlar

Yeni sezon, yeni trendler, yeni görünümler... Bütün bunlar için size yepyeni önerilerimiz var.

ELLE (Turkey) - - MODAVESAIRE - HAZIRLAYAN: ASLI ASİL

ANILARA ÖZEL

Duygu Nişancı Jewellery, trendlere ayak uyduran, genç duruşa sahip olduğu kadar zamansız bir çizgiyi de beraberinde taşıyan sade ama şık ürünleriyle dikkat çekiyor. Kişiselleştirme temasından yola çıkarak kendini özel hissetmek isteyen, anılarına, sevdiklerine, uğuruna inandığı sayılara, tarihlere önem veren kadınlar için harfli ve rakamlı bileklikler markanın yine ikonikleşmiş ürünlerinin başında geliyor.

NEŞELI ADIMLAR

Pharrell Williams’ın, kültürel farklılıklarımızı ve kolektif gücümüzü kutlayarak bizi bir araya getiren unsurları temsil eden adidas Originals Tennis Hu koleksiyonu, dört yeni modelinde sezonun canlı renklerini taşıyor. Bu iş birliğinin sonucunu biran önce test etmek için sabırsızlanıyoruz!

HİKAYE TADINDA

Miu Miu 2017 sonbahar-kış koleksiyonu için fotoğrafçı Alasdair McLellan tarafından çekilen en yeni reklam kampanyasında bataklıklardan görkemli Preservation Hall binasına kadar çeşitli New Orleans manzaraları ve tarihi yerler aynı karede bir araya geliyor.

PARİS’E SEVGİLER!

Roman 2017-18 sonbahar-kış yeni sezon koleksiyonu, Paris’in ihtişamı, zarafeti ve şölenli stiliyle 1920’lerdeki caz cağı kadınlarına selam yollayan, aynı zamanda hiçbir döneme bağlı kalmadan bugünü yaşayan Roman kadınının sahnesi… Geceyle gündüzün, geçmişle bugünün, masumiyetle cesaretin birbirine karıştığı bu sıcaklık sizi de sarmaya hazır.

KLASIK ZEVKLER

Omega Seamaster Aqua Terra yeni kadın koleksiyonu, üç farklı ebatta 30 yeni modelle karşımızda. Yeni Aqua Terra modellerinin rafine kasalarının içindeki tasarım değişiklikleri dikkat çekerken, birçok modelde kullanılan Master Kronometre’nin etkileyici hassasiyet ve performansıyla modeller bir üst seviyeye taşınıyor.

KADIN GÜCÜ

Michael Kors’un üst düzey kalitede materyaller ve işçilikle harmanladığı “Michael Kors Collection” markası şehirli lüksü sunuyor. Sezonun nabzını tutan şık kadınları yumuşak drape elbiseleri, etekleri ve bluzları sade kesimli kabanlarla, ceketlerle ve pantolonlarla tamamlamaya davet ediyor.

ZENGIN KOLEKSIYON

Escada yeni sezonda zengin ve yaratıcı kombinlerle göz kamaştırıyor. İpek ve kaşmir trikolar pastel ve natürel renklerde. Sade kombinler detaylarla canlandırılmış. Dış giyimdeki modern baskılarsa kışa yumuşak bir geçiş yapıyor.

MINIMALIZM FARKI

Cos yeni sezon koleksiyonunda iki farklı yönü keşfe çıkıyor. Bu yönlerden birinde mimari çizgilerden ilham alan yeni orantılar ve yumuşak formlu dikimler dikkat çekiyor. Diğerindeyse geometrik drapeler ve zengin dokularla yapılan denemelerle klasik parçalara yeni yorumlar katılıyor.

MODERN SILÜETLER

Maskülen ve feminen dengesinin zamansız parçalarda hayat bulduğu İpekyol sonbahar-kış koleksiyonu, modern kadınları 90’lı yıllara keyifli bir yolculuğa davet ediyor. Kendinden emin kadınlardan ilham alan İpekyol, yükselen trendleri zarif detaylarla harmanladığı koleksiyonuyla rafine bir minimalizm sunuyor. Sezonun yıldız parçası olan elbiseler, pili ve çiçek desenleriyle öne çıkıyor.

UZAY ÇAĞI

Beymen, 2017 sonbahar-kış sezonunda uzayın sonsuzluğunu yeni sezonun çerçevesi haline getirerek bu dünyayı Beymen’in kalbine taşıyor ve Beymen Cosmos’la uzayın kapılarını aralıyor. Kampanya çekimlerinde Çek model Hana Jirickova uzayın derinliklerinde Academia, Balmain, Beymen Collection Elie Saab, Off-White, Saint Laurent, Stella McCartney, Temperley London ve Valentino look’larıyla yer alıyor.

STIL YOLCULUĞU

Machka 2017-18 sonbahar-kış koleksiyonunun ihtişam dozu yüksek tasarımları, Machka kadınının zamansız stiliyle buluşuyor. Gösterişli feminenliği, maskülenlikle dengeleyen zarif etki koleksiyonun en dikkat çekici noktasını oluştururken, palto yakalarına iliştirilen yaka iğneleri, Machka kadınının ışıltılı aurasına katkıda bulunuyor.

ETKILEYICI ZAMANLAR

Panerai Laboratorio di Idee’den yenilik: Luminor Submersible 1950 BMG-TECHTM 3 Days Automatic. Saatte kullanılan materyal, atomik yapısıyla su altı saatleri için oldukça çeşitli ve kullanışlı dayanıklılık, yüksek sağlamlık ve hafiflik gibi özellikleri barındırıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.