ESCADA YENİ SEZONU AÇTI!

Markalar heyecan verici koleksiyonlarla 2017-18 kış sezonunu açarken, Escada da gece kıyafetlerinden günlük yaşama uzanan birbirinden şık tasarımlarıyla modanın nabzını tutuyor.

ELLE (Turkey) - - GÜZELLIK -

YAZI: SELİN MİLOŞYAN

Moda sahnesi yepyeni trendler ve sürpriz parçalarla bizleri çoktan cezbetmeye başladı. Yeni sezon alışverişine başlamak ve gardıropları yenilemek, her moda sever için apayrı bir keyif. Zengin ve yaratıcı kombinlerle göz kamaştıran Escada’da toplantıdan rahat ev ortamına, şık davetlerden spor giyime uzanan geniş bir koleksiyonla karşılaşacaksınız.

İpek ve pastel renklerdeki kaşmir trikoları sadece ofis ortamında değil günlük hayatta da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sezonun en dikkat çekici trendlerinden olan floral desenler Escada’da ceket ve pantolonlara şık bir dokunuş yaparken, sonbaharın habercisi trençkotlar nakış detayıyla öne çıkıyor. Kaban ve mantolar için henüz çok erken olsa da Escada bu parçalara kattığı modern dokunuşla içimizdeki alışveriş dürtüsünü gıdıklamaktan geri kalmıyor. Sarı ve siyah kısa puf montlarsa kış mevsimine yumuşak bir geçiş yapmanızı kolaylaştırabilir, sonbaharın serin rüzgarlarına karşı hoş bir seçenek oluşturabilir.

İDDİALI KIRMIZI, MÜTEVAZI BEYAZ!

Giydiğiniz parçayla tüm gözlerin size çevrilmesini istiyorsanız, tercihinizi kesinlikle kırmızı smokinden yana yapın; gecenin gözdesi olacaksınız! Koleksiyondaki beyaz pantolon takımsa zarif yalınlığıyla sizi başrole taşıyor; mütevazı bir stilden yana olanlar bu parçayı kaçırmasın. Escada ayrıca klasikten renkliye, düzden topukluya uzanan farklı ayakkabı ve çanta seçimleriyle de kıyafetlerinizi tamamlıyor. Escada’nın yaratıcı kombinleri, modern baskılarla canlanan sade tasarımlarıyla sezona hızlı bir geçiş yapın!

MODERN VE YALIN Pastel renkli trikolar, işlemeli jean’ler, minimal elbiseler, rengarenk çantalar Escada’nın modern ve yalın çizgisine gönderme yapıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.