Gecenin Mücevheri Goldea The Roman NIGHT

Hipnotize eden bir kokuya sahip, macera vadeden Roma gecesine doğru yola çıkmaya, kalbinizin sesini dinlemeye, hayatınızın kontrolünü elinize almaya ne dersiniz? O zaman mis gibi kokan Bvlgari Goldea The Roman Night’ın etkisinde kalmaya hazır olun.

ELLE (Turkey) - - GÜZELLIK - YAZI: ESRA ÖZÜBEK

Yeniliklere, değişikliğe açıksanız size harika bir önerimiz var. Hem de sonucunda mis gibi kokacak, arkanızda unutulmaz izinizi bırakabileceğiniz bir öneri. Karizmatik, büyüleyici, baştan çıkarıcı, gece açan beyaz çiçeklerin mis gibi kokusunu teninizde hissetmek istiyorsanız, Bvlgari’nin yeni parfümü Goldea The Roman Night’ı çok seveceğinize eminiz. Neden mi? Çünkü koku, çekici bir yapıya sahip. Bu parfümde çiçeksi misk en saf haliyle hayat buluyor. Ay ışığında nefis kokularla açan çiçekler, uykusuz, neşeli ve pırıl pırıl bir Roma akşamının öyküsünü anlatıyor. Hayal edin; Roma sokaklarındasınız, gece gökyüzü meyve kokulu yasemin ve sümbülteberle kaplı. Bir yandan da mis gibi dut kokuları geliyor. Siyah misk, vetiver ve paçuliyse baş döndüren etkisiyle size eşlik ediyor.

Parfüm dünyasının ikonik imzalarından biri olan ve aynı zamanda kokunun burnu Alberto Morillas da parfümü yaratırken şipreyi kendine göre yeniden yorumlamış. Bergamot, gül ve meşe yosunu Morillas’nın klasik şipre karışımıyla birleşmiş (önceki kokularını deneyenler ne demek istediğimizi daha iyi anlar).

Parfümün şişesi de en az yapısı kadar güzel ve çeki- ci. Bvlgari için sembolik olan Serpenti, şişenin üst kısmını sarmalayarak Goldea koleksiyonunun ruhunu yüceltiyor. Tıpkı parfümün kadını sardığı gibi, Bvlgari cazibesiyle kaplanan siyah Serpenti, Goldea The Roman Night şişesini sarmalıyor. Roma gecesinin kraliçesini temsil eden parfüm, kullanıcısını daha ilk saniyede etkisi altına almayı başarıyor. Güçlü yoğunluğu, şipre çiçek misk kokusuyla Goldea koleksiyonuna baştan çıkarıcı bir hava katıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.