CILDINIZDE SIYAH GÜL ETKISI

Günlük cilt bakım ritüelinize keyif katmak istiyorsanız Sisley’in yepyeni Black Rose kremine bayılacaksınız. Benzersiz bir doku ve duyusal deneyim yaratan bu krem, cilde gençliğini, tazeliğini ve parlaklığını geri kazandırıyor.

ELLE (Turkey) - - GÜZELLIK - YAZI: ESRA ÖZÜBEK

Cilt bakımınıza özen gösteriyor, yenilikleri takip edip denemeye çalışıyorsanız şimdi anlatacağım krem tam size göre. Sisley Black Rose Skin Infusion Cream, siyah gül özünün tüm özelliklerinden yararlanmak için çiçeğin suyuyla yağ bileşenlerini bir araya getiriyor. İnanılmaz bir duyusal deneyim ve etkinlik sağlamak için kremin formülünde iki gül çeşidi yer alıyor: tazelik ve yumuşaklık sağlayıcı mayıs gülünün özleri ve parlaklığı koruyan ve antioksidan özelliği bulunan Alp gülü.

Black Rose serisinin imzası olan gül temel yağlarıyla birlikte manolya ve sardunya temel yağları çiçeksi bir akor oluşturuyor. Black Rose Skin Infusion Cream, cilde daha dolgun, pürüzsüz ve ışıl ışıl bir görünüm kazandırmak için herkesin hayal ettiği, istediği üç büyük etkiye sahip. Birincisi cilt parlaklığının artışı. Siyah gül özlerinin suyu, cildin anında pürüzsüz bir yapıya kavuşmasına ve ışığı daha iyi yansıtmasına yardımcı oluyor. Bunu da sıkılaştırıcı ve nazik peeling özelliğine borçlu. Yine kremin formülünde bulunan hibiscus çiçek özleri, cildin donuk görünümünü ortadan kaldırıyor. Daha pürüzsüz ve daha düzgün görünen cilt de ışığı daha iyi yansıtıyor. Bu sayede ten parlak, aydınlık ve taze görünüyor. İkinci etkisi cilde konfor ve nem sağlaması. Üçüncüsü de cildi anında yenilemesi, daha esnek hale getirmesi ve yumuşaklığını tamamen geri kazandırması.

Bir küçük dipnot daha: Krem, kullanan kişiyi daha ilk andan etkisi altına almayı başarıyor. Çünkü kokusu ve ciltte yarattığı his unutulmaz.

Sonuç olarak sabah ve akşam yüz ve boyun bölgesine uygulanması önerilen bu kremle uzun süreli olarak gençlik geri kazanılabiliyor. Bunu hangimiz istemiyoruz ki?

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.