BAKIM KEYFİ

En son teknolojiyle formüle edilen ürünler, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendiren bakımlar… Yeni sezona girerken bu özel önerilere de bakım ritüelinizde yer açın.

ELLE (Turkey) - - GÜZELLIK - HAZIRLAYAN: ESRA ÖZÜBEK

YÜZ TEMİZLEMENİN KEYİFLİ HALİ

Foreo, tutkunları için kolay taşınabilen yeni tasarımıyla Luna go’yu geliştirdi. Cilt bakım ihtiyaçlarını karşılayan yeni Luna go, derinlemesine temizlik sağlamasının ve yaşlanma karşıtı özelliğinin yanı sıra tasarımıyla taşıma kolaylığı sağlıyor.

DOĞALA DÖNÜŞ

Shiseido’nun Japonya’da halkın sağlığına katkıda bulunduğuna inanılan “washoku” felsefesinden ilham alarak tasarladığı Waso cilt bakım serisi botanik içeriklerden gücünü alıyor. Cildi kökten iyileştirmek için önerilen bu seri, doğal malzemelerin gücünü sunuyor ve 18 yaş itibarıyla her cilt tipine öneriliyor.

GENÇLEŞME TATİLİ

Sianji Well-Being Resort’te şimdi de estetik uygulamaları başladı. Dr. Sami Tan Sarıgül, sağlıklı bir yaşama adım atmak için Sianji Well-Being Resort’te ameliyatsız yüz germeden kalça büyütmeye kadar birçok farklı uygulamayı gerçekleştiriyor.

SON LÜKS

Amway’in Artistry markası, cildin sahip olduğu gençlik dolu biyoritmi tekrar senkronize etmek için Artistry Supreme LX™ koleksiyonunu yarattı. Artistry Supreme LX™ yenileyici krem ve Artistry Supreme LX™ yenileyici göz kremi olarak iki üründen oluşan bu yeni koleksiyon, günümüze kadar üretilmiş en çığır açıcı Artistry ürünü olarak niteleniyor.

SAĞLIKLI ATIŞTIRMALIKLAR

“Sağlık, lezzet ve şeffaflık” sözü veren “Her şey içeriden başlar” felsefesiyle ürünlerini üreten Natura By Anne, İskandinav kökleriyle Türkiye’de atıştırma barlarını satışa sundu. Marka üç farklı Chia Bar’la özellikle glüten ve laktoz intoleransı olanların atıştırmalık arayışına son veriyor.

ARINDIR CİLDİNİ

Gündelik cilt temizliğinin ardından tonikle cildinizi kalıntılardan arındırmak cilt bakımının en önemli aşamalarından biri. Düzenli olarak Bioderma Sebium Lotion’la arınan cilt derinlemesine temizleniyor, siyah nokta ve cilt pürüzlerinin oluşumu önemli ölçüde engelleniyor.

İNCELME ZAMANI

Caddebostan’daki Slimwell Konsept, sağlıklı spor yapmanın ve incelmenin yeni adresi oldu. Slimwell Konsept’te yer alan cihazlardan özellikle vakumlu koşu bandı ve suda bisiklet, sağlıklı ve hızlı kilo vermenize yardımcı olup incelmenizi sağlarken, Uzak Doğu masaj tekniğinin ileri teknolojilerle donatılmış şekli olan masaj cihazıysa sıkılaşarak fit görünmenize yardım ediyor.

ZİRVEYE YOLCULUK

Kolonyalar sıcak yaz günlerini serinletiyor, güzel kokularıyla bize ferahlık veriyor. Sıkılıp bunaldığımızda kolonyalarla tazelenip yenileniyoruz. Selin, yakın zamanda sunduğu Hayatın Kokusu serisindeki Selin Ardıç 3767’yle bizi Toroslar’ın zirvesine götürüyor. Ardıç 3767, görünüşü ve güçlü oluşunun yanı sıra hoş kokusuyla da ardıçtan ilham alıyor.

SIRA DIŞI İÇERİKLER

Molton Brown’un yeni koleksiyonu Coastal Cypress&Sea Fennel, keşfetmenin ve maceranın ferahlatıcı hissini teninize taşıyor. Ferah ve taze kokusuyla ön plana çıkan Coastal Cypress&Sea Fennel’ın özel içerikleri bu kez Cape York yarımadasından geliyor.

TILSIMA TESLİM OLUN

Ormanın büyüsünü hayal edin. Efsanevi meşenin kokusuna teslim olun. Uzman parfümör Yann Vasnier tarafından yaratılan Jo Malone’un yeni serisi The English Oak’ta, English Oak&Redcurrant ve English Oak&Hazelnut sizi ormanın büyüleyici atmosferine doğru yolculuğa çıkarıyor.

BEDEN VE ZİHİN BÜTÜNLÜĞÜ

Decleor, Decleor Institute olarak yeni sezonda da cilt ve vücut bakımı ürünleriyle ön planda. Stres ve şehir kirliliğine karşı, Decleor’un kişiye özel ritüelleri cilt, beden ve zihnin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış. Her bir ritüel yedi adımdan oluşuyor. Sonuç olarak cilt tazeleniyor.

DÜZ SAÇLAR İÇİN

Remington, dakikalar içinde düz ve pürüzsüz saçlara sahip olmanın hayalini yeni modeli CB7400 Düzleştirici Tarak’la gerçekleştiriyor. Fırça ve düzleştiricinin bir arada olduğu Remington CB7400’le sadece birkaç dakika içinde harika saçlara sahip olmak çok kolay.

HASAR GÖRMÜŞ CİLTLERE

Sothys dermokozmetik serisi Cosmeceutique’le yoğun cilt problemlerine yönelik çözümler sunuyor. Bu serinin en yeni ürünü Repair Balm Cream, işlem görmüş ciltlerin yenilenmeye ve onarıma ihtiyaç duydukları durumlarda devreye giriyor.

MATLA DA PARLAK

Kadınların likit rujlarda ve renklerde sevdiği her şeyi bir araya getirerek beklentilerin de ötesine geçen Avon Mark Likit Ruj, hem mat ve kadifemsi hem de parlak ve pürüzsüz görünüm arayanlara hitap ediyor. İddialı renklerle saatlerce kalıcılık sunan Mark Likit Ruj, yenilikçi elmas şekilli ruj fırçasıyla kolayca kusursuz uygulama imkanı sağlıyor.

İLGİNÇ DENEYİM

Rahatlama ve stresten arınmak isteyenler son zamanda trend olan yepyeni uygulamaların peşinden gidiyor. Ayurveda felsefesinin antik terapilerinden olan Hint masajı Shiroabhyanga, sinir sistemini rahatlatan, vücut, zihin ve ruhunuzu yenileyen yepyeni bir uygulama. Sofa Hotel Green Spa’da bu trendi keşfedin.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.