YeniLiKLeR ZAMANI

Sezonu açtığımız eylül sayımızda hayvanlar camiasında da yenilikler oluyor. Bir kitap, bir patili oteller sitesi ve Aso’nun tatil maceraları karşınızda.

ELLE (Turkey) - - EKSTRA - YAZI: S E R L İ GAZER B O YAC I

BÜYÜKLERE MASALLAR

Genç yazarlardan hayvanseverliğiyle tanınan serhan kansu yeni kitabı “sırtımdaki okyanus”ta hevesle evcil hayvan dükkanından alınıp daha sonra terk edilen yavru bir kaplumbağanın hikayesini anlatıyor. Eser, eylül ayı itibarıyla raflardaki yerini alacak. Büyüklere masalları kim sevmez ki?

Son TATİL MEVSİMİ

İNGİLİZ AKTRİS JEAN SIMMONS GİBİ SİZ DE KÖPEĞİNİZLE SON KEZ HAVUZ/DENİZ KEYFİ YAPMAYI UNUTMAYIN! BU ILIK GÜNLERİ ÇOK ARAYACAĞIZ!

Patili Oteller

Bir hayvansever çift, evlerindeki iki köpeklerini bırakarak tatile gitmekten hiç hazzetmezler. Ve dostlarıyla birlikte seyahat edebilecekleri, güvenilir oteller bulmak için araştırmaya geçerler. Ortaya patilioteller.com sitesi çıkar. Ece ve Emrah Gazioğlu’nun hayata Tuna geçirdiği bu projede, Edirne’den Ardahan’a tüm Türkiye’de evcil hayvan kabul eden otelleri ve evcil hayvan politikalarını detaylı olarak öğrenerek bir çatı altında topluyorlar.

JEAn Simmons

sırtımdaki okyanus

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.