BAŞAK

ÇOĞU KEZ KENDİ FİKİRLERİNİZ YERİNE BAŞKALARININ SÖZLERİNE GÖRE HAREKET ETTİNİZ. ŞİMDİYSE DAHA ÖZ GÜVENLİSİNİZ VE ARTIK ÖNEMLİ OLAN SİZİN NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ! BU YOLDAN SAPMANIZI İSTEYENLER MUTLAKA OLACAK AMA KENDİNİZDEN EMİN, İHTİYAÇLARINIZ VE İSTEKLERİNİZE G

ELLE (Turkey) - - EKSTRA -

KOÇ (21 MART- 20 NİSAN)

Eylül ayında ilişkinize daha dikkatli gözle bakacaksınız. Her şey yolundaymış gibi gözükse de sizin isteğiniz, her şeyin daha da güzel olması. Daha fazlasını arzu etmenizin sebebi de bu ilişkiyi çok özel bir yere koymanız ve bundan doğal bir şey yok! Değişik aktiviteler paylaştıkça ilişkinizdeki heyecanı tekrar yakalayacaksınız. Adım atmaktan çekinmeyin!

BOĞA (21 NİSAN- 21 MAYIS)

Önünüzde birçok imkan var ancak siz hangisini seçeceğinizden emin olamıyorsunuz. Geleceğinizi sağlam bir temelle oluşturmak isteseniz de bu imkanlar beklentinizi tam karşılamıyor; diğer seçenek, mevcut durumda devam etmek... Kalbinizden gelen ses ikisinin de doğru olmadığını söylediği için kararsızsınız fakat eylül ortasında karşınıza çıkacak seçenek sizi istediğiniz geleceğe taşıyacak. Bu fırsatı sakın kaçırmayın, sizin için doğru olan “o”!

İKİZLER (22 MAYIS-21 HAZİRAN)

İlk tanıştığınızda farklı yollara giden iki yabancıydınız ancak zaman ilerledikçe de görüş farklılıklarınızı fark ettiniz. Ne olursa olsun, sakin kalın ve fazla endişelenmeyin. Kendinize, ikinize biraz zaman tanıyın. Çok yakında bu farklılıklarla birbirinizi tamamlayan güzel bir ikili olacağınıza emin olabilirsiniz.

YENGEÇ (22 HAZIRAN- 22 TEMMUZ)

Gerçekleşeceğine bir türlü inanmadığınız hayalinizi hatırlayın. Hiçbir şey imkansız değil! Belki olması biraz uzun sürecek, belki bir dolu sorun da çıkacak ama siz bu hayalinize inandığınız ve sadık kaldığınız sürece gerçek olmaması için hiçbir sebep yok.

ASLAN (23 TEMMUZ-23 AĞUSTOS)

Hayatınıza dışarıdan bir gözle bakıp neler yaptığınızı, neleri elde ettiğinizi görünce geçmişi (ve bazı hataları) artık geride bırakmanız gerektiğini de fark edeceksiniz. Sonuçta şimdi farklı bir insansınız, değiştiniz. Bu nedenle geçmişe çok odaklanmayıp şu an ne istediğinizi keşfedin ve hayatınıza ona göre yön verin.

TERAZİ (23 EYLÜL-23 EKİM)

Er ya da geç ne istediğimizi buluruz, bunu keşfetmeniz biraz gecikse de önemli olan sonuca varabilmeniz. Evet, istediğiniz kişi tam karşınızda! Her ne kadar bunu kabullendiğinizi ve artık başka bir seçeneği değerlendirmek istemediğiniz için devam ettiğinizi söyleseniz de buna siz de inanmıyorsunuz. Epey sabretmeniz gerekti ama gerçek ve çok güzel şeyler yaşıyorsunuz.

AKREP (24 EKİM-22 KASIM)

İş hayatınızdaki sorunlarınızı halledince karşınıza açılan kapılar sizi çok farklı yönlere sürükleyebilir ve hayatınızı tam anlamıyla değiştirebilir. Şimdilik her şey çok net gözükmese de, devam edin ve sakın bu adımı atmaktan çekinmeyin, yolunuzda ilerleyin çünkü yepyeni, heyecanlı bir dünya sizi bekliyor olacak!

YAY (23 KASIM-21 ARALIK)

2017 yılının başında yaşadığınız tüm sıkıntılar geçti bitti bile. Bundan böyle daha farklı işlere, aktivitelere odaklanmaya çalışacaksınız. Evinizdeki mobilyaları yenilemek veya daha büyük değişiklikler yapmak, hiç fark etmez, tüm bunlar size iyi gelecek, hayatınızdan yine keyif almanın tadını çıkaracaksınız.

OĞLAK (22 ARALIK-20 OCAK)

Hedefiniz belli ve bu konuda da gayet ısrarlısınız. Dogmatik bir düşünce yapısına sahip olsanız da bu ay her şeyi daha fazla sorgulamaya başlayacaksınız. Şu güne kadar pek çok şeyi doğru olarak kabul etseniz de sorguladıkça radikal değişiklikler kaçınılmaz hale gelecek.

KOVA (21 OCAK-18 ŞUBAT)

Tartışmalarda ortak yolu bulmak için karşılıklı alttan almak en iyi çözümdür. Aranızın bozuk olduğu kişi sizden umduğu hareketi görmeyince taviz vermeyi bıraktı, değil mi? Sorunu çözmek istiyorsanız sizin de buzları eritmek için çaba göstermeniz lazım; iki kişi de çabalamazsa sonuç almak biraz zor.

BALIK (19 ŞUBAT-20 MART)

Önümüzdeki haftalarda karşılaşacağınız sıkıntılar sizi duygusal olarak etkileyecek. Fakat siz bu karışıklığın sorumlusu değilsiniz! Dahil olmasanız da olayları yansıtan kişi oldunuz. Bundan ötürü canınızı sıkmanıza hiç gerek yok, alttan alın veya bu ortamdan biraz uzaklaşın.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.