Ev terapisti

Evim - - Içindekiler -

Merhaba, Açık gri renkli iki üçlü koltuğum ve beyaz lake yemek takımım var. Ayrıca sandalyeler de açık gri. Berjerim fuşya ama artık daha yumuşak renkler kullanmak istiyorum. Halı ve berjer rengi konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler. Sevilay Aksoy.

Merhaba, Aslında fuşya, gri ve beyazı canlandırır. Ancak renk ikilisine gülkurusu pembe ya da pastel somon rengi ekleyerek romantik ve yumuşak geçişler yakalayabilirsiniz Mint yeşili ile kullanırsanız soğuk ve serin bir etki bırakır. Sıcak bir atmosfer için sarıya dönük tonlar seçmenizi, hatta berjerde desen de tavsiye edebilirim.

Dekorasyon, mobilya ve stil problemlerinizi gelin birlikte çözelim. Yapmanız gereken bize yazmak.

Merhaba, Salon mobilyalarım soğuk bir hava yaratıyor. Mevcutları değiştirmeden nasıl daha sevimli ve sıcak bir hava yaratabilirim ve fon perdemin rengi ne olmalı? Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler. Aliye Atmaca.

Merhaba, Aslında salonu renksiz ve solgun gösteren duvarlar. Açık şampanya rengi yerine açık karamel, açık sütlü kahve ve açık kesekağıdı tonlarını deneyebilirsiniz. Hatta yemek alanında, aynalı duvara ve tam karşı duvarına içinde hafif sim olan desenli duvar kağıdı da uygulayabilirsiniz. Yastık ve aksesuarlarda renk kullanın. Ancak lame yerine dore (altın) daha sıcak bir etki yaratır.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.