MUTLU YUVALAR İÇİN KOLLARI SIVADI

Media Markt, Türkiye’deki 41 MAğAZASıNDA ‘YUVAKURAN’ SATış DANışMANLARıYLA YENI EVLENECEKLERE DANışMANLıK HIZMETI VERECEK.

Evim - - Içindekiler -

Dünyaca ünlü markaları düşük fiyatlarla buluşturan Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, yeni evlenecek, ev kuracak veya evini yenileyeceklere özel, mağazalarında satış danışmanlık hizmeti başlatıyor. Media Markt’ın Türkiye’deki 41 mağaza- sında görev alan ‘Yuvakuran’ satış danışmanları, beyaz eşya ve küçük ev aletleri ile ilgili olarak ziyaretçilere danışmanlık hizmeti verecek. Mağaza içinde oluşturulan özel bölümlerde hizmet verecek ‘Yuvakuran’ danışmanları, müşterilerin ihtiyaçlarından günlük alışkan-

lıklarına, yaşam biçim ve alanlarına kadar pek çok kritere göre beyaz eşya seçimlerinde tavsiyelerde bulunuyor. Media - Saturn Türkiye CEO’su Bülent Gürcan’ın katılımı ile geçen hafta Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde yapılan lansman ile projenin tanıtımı gerçekleştirildi. Lansman, tiyatro oyuncuları Ayça Varlıer, Halim Ercan, Nuri Gökaşan, Bilal Çatalçekiç ve Taner Ergör’ün sahnelediği komedi ile başlarken, CEO Bülent Gürcan temsili nikâhın şahitleri arasında yer alarak oyunda rol aldı.

Tanıtıma katılan CEO Bülent Gürcan, tiyatrocuları performanslarından ötürü tebrik etti.

CEO Bülent Gürcan, Marka İletişim Müdürü Çağanur Atay Uçtu

CEO Bülent Gürcan, Ayça Varlıer, Halim Ercan

Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde gerçekleştirilen tanıtım lansmanında tiyatro oyuncuları Ayça Varlıer, Halim Ercan, Nuri Gökaşan, Bilal Çatalçekiç ve Taner Ergör sahne aldı. CEO Bülent Gürcan temsili nikâh töreninde şahitlik yaptı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.