İşlevsiz köşeler sorun run oluyorsa açık raflarla arla küçük sergi ve depolama ama alanları yaratabilirsiniz siniz

Evim - - Bütçe -

İkil sandalye: 599 TL., www.altincicadde.com

Çarpıcı ve yepyeni bir dönüşüm

Salon dekorasyonunu yenilerken nasıl daha çarpıcı, etkili ve sıradışı olabilirim diyorsanız, işe başlamadan önce farklı ve yepyeni stiller araştırın. Daha sonra neyi, nasıl kullanacağınızı, renk ve dokuları planlayın ve adım adım ilerleyin.

Feminen-endüstriyel şıklık

Şehirli ve belki biraz da erkeksi bir stilin el işi, geri dönüştürülmüş ve artisanal ürünlerle süslenerek daha feminen ve özel görünmesi. Stilin öne çıkan malzemeleri ham ahşap ve metal. Geleneksel tarzlara iyi bir alternatif olan bu yeni stil modern dekorasyon anlayışının mekanlara farklı bir enjeksiyonu. Anahtar parçalar: Bürüt beton, tuğla, aşınmış metal ve ahşap, geri dönüştürülmüş ya da yeniden değerlendirilmiş malzemeden ürünler, mobilyalar.

Zamansız ama özgün kır evi

Zamansız klasik mobilyaların parlak çizgiler ve bolca çiçek desenleriyle buluştuğu çarpıcı kır evinde, yarı mat lake cilalı mobilyalar olabildiğince doğal zemin döşemeleriyle buluşuyor. Elbette müstakil evler için daha uygun olsa da şehir evlerine de uyarlanabilir. Ancak küçük alanlarda stilin daha yalın versiyonunu tercih edin. Anahtar parçalar: Kısa ayaklı ve sırtlı kumaş kanepeler, jüt ve hasır halılar, yıpranmış veya cilalı ahşaplar, vintage aynalar ve çiçekler. Sehpa: 594 TL., www.dekorazon.com Tampa Bay orta sehpa: 2.245 TL.,

Coastal Homes.

Geçmişe modernist ve yepyeni bir yorum

Kuzey Avrupa’nın elliler-yetmişler döneminden ilham alarak şekillenen dekorasyon yalın hatlar, yumuşak renkler, grafik ve stilize desenlerle birlikte kullanılıyor. Küçük ve modern şehir evleri için kolay adapte edilen stillerden biri. Anahtar parçalar: Grafik desenler, düz mobilyalar, koyu ahşap tonları, stilize ve sıra dışı aydınlatmalar.

Rahatlatan sahil evi havası

Klasik evlerin ferahlatan renk ve dokularla buluşması da denebilir. Beyaz hakimiyetinin yaydığı aydınlatıcı hava doğal tonlarla bütünleşiyor. Hemen her tipte eve uygulanabilir. Ama küçük mekanları daha konforlu gösterir. Anahtar parçalar: Beyaz ve mavi çizgili kumaşalar, beyazlatılmış ve aşınmış mobilyalar, sahil tadı veren aksesuarlar.

Majori kanepe: 1.450 TL., Mudo Concept.

Freud köşe kanepe, Fuga Mobilya.

PS 2014 aydınlatmalı yan sehpa,

İkea.

Cosy ikili kanepe, Doğtaş.

Köşe rafı,

Ikea.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.