KIŞ EVİME EN UYGUN KIR EVİ KOLTUĞU HANGİSİ?

Evim - - Önerİ -

Country ya da kır evi stili olarak tanıyıp çok da sevdiğimiz bu stilin en temel parçalarından biri olan kanepe ya da koltuklara karar verirken nelere dikkat etmeli?

Rahatlık ve konfor şart!

Kır evi stilinin eğilimleri arasında yer alan, farklı kombinasyonlarda kullanabileceğiniz parçalardan oluşan köşe kanepelerini oturma odanız için tercih edebilirsiniz. Üzerine rahatça uzanabileceğiniz bir köşe kanepesi verdiğiniz paraya değecek kullanışlılığa sahiptir. Bu tip geniş kanepelerde ailenizle birlikte otursanız bile üzerinde hala köpeğiniz ya da kediniz için de yer kalabilir. Evinizde yeni bir stil yaratırken uzun süre kullanabileceğiniz mobilyalar seçiyorsanız konfor ve pratiklik de anahtar ke- limeleriniz olmalı. Kaliteli, sağlam ahşap kasaları olan mobilyalar tercih etmelisiniz. Kaliteli kanepelerde bulunan, el dikişleri ile sağlamlaştırılmış birbirinden bağımsız sarmal yaylar ve doğal dolgu malzemeleri de sağlamlığı artıran detaylar arasında yer alır.

Döşemelik kumaşla kır evi stili

Evinizde kır evi stili yaratmak istiyorsanız, kanepe, koltuk ve ayak pufları için kullanabileceğiniz döşemelik kumaşlar bu etkiyi yaratmanızı kolaylaştırabilir. Döşemelik kumaşlardaki en yeni seçenek-

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.