Sezonun en güzel dörtlüsü

Evim - - Içindekiler -

Asil vizon, zarif bej ve masum beyaz nihayet ihtişamlı altınla buluşuyor. Renklerin masalsı ve büyülü etkisini farklı dekorasyon stillerine de taşıyabilirsiniz.

Bazı renkler vardır ki tarzınız ne olursa olsun mekanlarda her zaman büyülü ve ihtişamlı bir etki bırakır. En favori renklerden dördünü bir araya getirdik ve nasıl kombinleyeceğinize, hangi aksesuarlara kullanacağınıza dair ipuçları verdik.

Eklektik şık

Seyahatlerden alınmış etnik objeler, farklı aksesuarlar ve koyu ahşap mobilyaların ağırlıklı yer aldığı eklektik stillerle kullanırken mekanlarda renklerin ferahlatıcı ve sıcak etkisini hissettirin. Ayrıca son derece dingin bir atmosfer yaratan bu dörtlü kombinde beyaz ağır- lıklı seçimler yapın. Altın ışıltılarını aksesuarlarda ahşaplarla birlikte kullanın. Bej ve vizon rengini, tekstiller ve duvarda uygulamak mekana sıcaklık kazandırırken, aynı zamanda baskın renkleri de nötralize eder.

Ağırlıklı renk beyazsa:

Doğru uygulanmadığında: • Saflığın ve temizliğin sembolü olsa da, yoğun beyaz mekanı solgun ve sıkıcı gösterebilir. • Küçük ölçeklerde ferahlatıcı etki yaratsa da, geniş alanlarda kopukmuş izlenimi yaratabilir.

Nevresim takımı: 159,95 TL., Zara Home. Nevresim takımı, www.livving.com.

Altının ışıltılı yüzeyini parlak beyazlarla kullanarak pekiştirin. Thibaut Grasscloth duvar kağıdı, Lot. Nakışlı yastıklar: (adet) 89,95 TL., Zara Home.

Puf: 350 TL., Bilgili Mobilya.

ve tekstilde Vizon ve beji mobilya

ha net kullanıyorsanız, da

rları parlak algılatmak için duva

bir tonda beyaz yerine kırık

renklerin boyayın ve perdelerde

layın. açık tonlarını uygu

Beyaz ve natural renklere altının yanı sıra kristal camlarla da ışıltı kazandırabilirsiniz. Il Paralume Marina abajur, Fantasia Seramik.

Abajur: 390 TL., Home Sweet Home.

Porselen tabak seti,

Porland.

Haritalı şamdan,

Evdema.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.