Bir chesterfield dört stil

düşündük ve ilk kaç değişik stilde kullanılabilirdiye Klasik bir chesterfield kanepe uyguladık. beş ürün ve ufak aksesuarları değiştirerek aklımıza gelen dört stili, sadece

Evim - - Içindekiler - HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR AHMET GÜL/PTS YAPIM ASİSTANI EDA GÜRER

Karıştırmakta n korkmayın

Eskinin bitpazarı mantığından yola çıkarak günümüze adapte edilen boho-chic tarzı, bu tip bir chesterfield kanepeye çok yakışıyor. Stilde desen ve renk sınırı olmasa da, siz uyuma dikkat ederek ne fazla geometrik desenlerle retroya, ne de çiçeklilerle İngiliz stiline kaymayın.

Çizgilerle oynayın

Retronun vazgeçilmez desenleri zikzak, puantiye ve geometri bu kanepe ile oldukça uyumlu. Bu yüzden fazla zaman harcamanıza da gerek yok. Birkaç yastık, lake ağırlıklı aksesuarlar ve elbette dönemi yansıtan ayak formlu mobilyalarla dekorasyonu tamamlayın.

İlha m alın!

Klasik bir chesterfield kanepeyi feminen dekorasyon stiline adapte ederken kanepenin renklerinden ilham alın. Buradaki gibi parlak bir turuncuysa, seçeceğiniz yastıklarda da bu rengi mutlaka kullanın. Ancak sehpa ve halı seçimleriniz daha natürel ve açık tonlarda olsun. Böylece salonda tüm dikkati kanepeye çekebilirsiniz.

New Sofistike chesterfield kanepeyi istediğiniz renkte yaptırabiliyorsunuz: (230x75x95 cm) 2.920 TL., 3A Mobilya.

Duvarda: Tinting Sistem LS 109 Düfa.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.