Yeni bir fırın alma zamanı mı?

Evim - - Içindekiler - HAZIRLAYAN GÜNSELİ BÜYÜKSAĞİŞ

Solo fırınınızı değiştirme vakti geldiyse, yenisini satın alırken özelliklerini dikkate alın.

Çünkü yeni nesiller artık sebze kurutup yoğurt bile yapabiliyor.

SIEMENS HR 74W233 T

Özellikleri: 8 pişirme programı, çocuk kilidi, cam üst kapak, çelik ocak ızgarası, tamamen cam iç kapak, Soft-Close gibi özellikleri sahip. A enerji sınıfından %20 az enerji harcıyor. Fiyatı: 1.431 TL. Fikrimiz: Arka duvardaki katalitik temizleme sistemi sayesinde fırınınızın içitemiz kalıyor.

BEKO CDM 61320 DXL/DXN DG

Özellikleri: A+ enerji sınıfı. Alt 45, üst 38 litre hacme sahip. Statik üst bölme, turbo alt bölme, kapak kapalı ızgara yapma özelliği, fanlı Isıtma gibi özellikleri bulunuyor. Çocuk tuş kilidi de mevcut. Fiyatı: 1.329 TL.

Fikrimiz: Çift bölmeli olması iki yemeği aynı anda pişirmenizi sağlıyor.

ARÇELİK 9541 HI/HI DG

Özellikleri: A enerji tüketim seviyesi. 3 gözü gazlı, 1 gözünde wok ocak bulunuyor. Fırının 8 fonksiyonu mevcut. 65 litre iç hacmi var. 3D pişirme, surf ve buz çözme özelliği var. Fiyatı: 1.229 TL. Fikrimiz: Kapak kapalı ızgara yapma özelliği sayesinde ızgara kokusunun yayılmasını engelliyor.

VESTEL 9400C

Özellikleri: A enerji sınıfı. Özel yoğurt yapma, kurutma, ekmek ve pizza yapma fonksiyonları bulunuyor. Tavuk çevirme ve kebapçı özelliği var. Multifonksiyon özellikleri sayesinde yemeğin her yerinin eşit pişmesini sağlıyor. Fiyatı: 1.409 TL.

Fikrimiz: Sıcak tutma çekmecesi sayesinde yemekleri tekrar ısıtma derdine son veriyor.

PROFİLO FRS4110WML

Özellikleri: A enerjiden %20 daha az enerji harcıyor. Fırın yemek pişirme fonksiyonunun yanı sıra, meyve ve sebzeleri mevsiminde tüketmenizi sağlayacak ProKurut-kurutma özelliği ne sahip. Fiyatı: 1.045 TL. Fikrimiz: Evinizde sağlıklı ve doğal yoğurtlar yapabilmenizi sağlıyor.

BOSCH HG74X46T

Özellikleri: A sınıfından %20 daha az enerji harcıyor. Elektrikli fırının 8 pişirme programı ve gazlı ocağı bulunuyor. Manuel hızlı ön ısıtması, elektronik saati mevcut. Fırının iç hacmi 67 litre. Fiyatı: 1.715 TL.

Fikrimiz: Çocuk kilidi, çocuğunuzun zarar görmesini engelliyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.