“Ahşapla öne çıkıyoruz”

Evim - - Önerİ -

1. Marka olarak siz daha çok hangi agaç cinslerini tercih ediyorsunuz? 20.000’i aşkın ürün çeşidi arasında ahşap mobilya grubumuz ön plana çıkıyor. Koleksiyonlarımızda meşe, karaağaçın dışında çam, köknar ve ladin gibi yumuşak dokulu ağaçlar, demir ağacı, sheesam, mango ve tik gibi tropik ağaçlar kullanıyoruz. Bu ağaç türlerinin hepsi iç mekan mobilya uygulamaları için oldukça uygun. Ayrıca doğa dostu geri dönüşümlü ağaçların kullanıldığı ürün seçeneklerimiz de var. Ahşap koleksiyonunun büyük bir bölümünde tik ağacından tasarımlara yer veriyoruz. Tik ağacının doğallığı, değişken hava koşullarına dayanıklı ve uzun ömürlü olması kullanım kolaylığı sağlıyor.

2. Mağazalarda satışta olan ağaç ürünler seçilirken kriterleriniz neler? Ürün seçimlerimizi yaparken ağacın doğal yapısının hissedilir olmasına önem veriyoruz. İşlenmiş ve kimyasal uygulanmış seçenekleri tercih etmiyoruz. Çünkü ağaçlar işlem gördükçe doğal görünümlerinden uzaklaşarak yapay bir hal alıyorlar.

3. Her stilin öne çıkan ağaç ve/veya cila renkleri nelerdir? Country, provans ve rustik stildeki ürünlerimiz içinde daha klasik olan modellerde cila işlemi, rengi ve tonu koyulaştırılmış seçenekler ön plana çıkıyor. Özellikle klasik ofis mobilyaları grubumuzda koyu renk uygulamalarımızı doğal veya suni deri aksesuarlarla zenginleştiriyoruz. Kır evi ve rustik stillerdeyse doğal tonlar ve açık renkleri tercih ediyoruz. Ayrıca klasik stilin dışındaki ürünlerimizde cila işlemi uygulanmadığı için tüm ağaçlar daha natürel ve açık renkli. Mudo Concept.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.