YATAĞIN BAŞINDA SADECE KOMODİN Mİ OLUR?

Evim - - Çözüm -

Takım ruhunu bir kenara bırakıp evde var olanlarla yatak odanıza yeni bir çözüm getirmek için, komodin yerine hem işlevsel hem de son derece çarpıcı olabilen bu alternatifleri denemeye hazır mısınız?

Aslında eşyalara a nla m ve işlev yükleyen bizleriz. Evde kulla nılmaya n atıl konu mda ki her şeyi dönüştürerek onlara yeni a nla mlar kaza ndıra bilirsiniz.

Dönüşenler

Eski masif merdivenleri bilirsiniz. Sırf ahşap olduğu için atmaya kıyamıyorsanız kısaltarak yatak başında komodin olarak da

kullanabilirsiniz.

www.indulgy.com

Servis arabası, Ikea. Tekerlekli etajer Hem seyyar hem çok katlı… Üst rafı ise yan sehpa rolüne pek uygun. Uyumadan önce kitap ve dergi okumayı sevenler için etajerler akılcı bir seçim olabilir. Tekerlekli olanları odanın içinde her yere seyahat de edebilir.

www.valeuapenaesperar.com Alçak dresuar Bu tarz bir seçenek özellikle çocuk odaları için hem çalışma alanı hem de yatak başında yan sehpa işlevi görebilir.

Düşler salıncağa binerse… Çocukluğun vazgeçilmezlerinden o. Tekrar eve dahil etmek ise pek çoğumuzun hayali. Aslında komodini salıncak formunda yani asmak da yerden kazanmak için çok akıllıca bir fikir olabilir.

www.arrohome.com

www.weheartit.com

Sa ndalye

Vintage bir model, zamana meydan okuyan bir thonet… Sandalye, yatak başında odak noktası yaratma konusunda

iddialı bir alternatif.

Bavul, sa ndık

ve türevleri

Sandık, bavul ve depolama kutuları üst

üste tam da bir yan sehpa formuna gelebilir.

www.welke.nl

www.thedecopages.gr Çekmeceyi ya na çek! En yaratıcı raflar bazen çekmecelerle olur. Boyayıp kulplarını değiştirerek yeni nesil bir komodine hayat verebilirsiniz.

www.soulouposeto.gr Derler toplar Raflı seçenekler depolama işlevi de görerek komodin rolünü layıkıyla yerine getirebilir. Siz dilerseniz onları boyayıp kağıt yapıştırıp kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz de.

www stylelovely.com Marjinal hareketler Müzik düşkünüyüm, bu davulu da eskiciden buldum! Diyebilirsiniz… Eskiler, hiç akla hayale gelmeyecek halleriyle hayatımıza bakın da nasıl giriyorlar.

www.facilisimo.com

Kışın ne yapmalı?

Mesela bir ağaç kütüğünün sıcak ahşap dokusunu yanı başına koymalı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.