KENDİNİZE AYIRACAĞINIZ 45 DAKİKANIZ OLSA, NE YAPARDINIZ?

VitrA, “Tuvaletlerdeki kanalları ortadan kaldırarak temizliği kolaylaştıran Rim-ex’in kazandırdığı zamanda sen olsan ne yapardın?” diye sordu. İlk tercih pasta atölyesiydi.

Evim - - Vitra -

VitrA, kolay temizlik sayesinde zaman kazandıran Rim-ex ürününden esinlenerek hazırladığı “Zaman Sihirbazı” projesi kapsamında ilk etkinliğini gerçekleştirdi. VitrA’nın hayata geçirdiği bu projede, www.vitra.com.tr/zamansihirbazi üzerinden, yaklaşık 750 kişinin verdiği yanıtlar arasından seçim yapıldı ve en yaratıcı cevabı veren 14 kişi, EKS Mutfak Akademisi’nde pasta workshop’ına ka- tılma hakkı kazandı. Yaratıcı cevaplarını belirtip “Benim de kolay temizlenen bir VitrA Rim-ex klozetim olsa her hafta kazandığım zamanla, pastacılık kursuna giderdim...” diyen katılımcılar, pasta yapımına dair incelikleri öğrenerek keyifli vakit geçirdiler.“Zaman Sihirbazı” projesi önümüzdeki günlerde; akvaryumda köpek balıklarıyla dalış, dans dersi gibi farklı atölyelerle devam edecek.

VitrA’nın, kolay temizlik sayesinde zaman kazandıran Rim-ex’ten yola çıkarak ilkini gerçekleştirdiği “Zaman Sihirbazı” projesi, önümüzdeki aylarda farklı konseptlerle devam edecek.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.