KUMAŞTA DANS EDEN ÜTÜLER

Hem işinizi kolaylaştırmak hem de en zor kırışıkların üstesinden kısa sürede gelmek için doğru ütüyü seçin.

Evim - - Karşilaştirma -

Kireç avcısı!

Ultimate Anti-Calc, Tefal. Kireç sorunu için özel bir aparat taşıyor. Ütünün arkasına yerleştirilen aparat, tüm kireci içine çekerek ütüye uzun ömür ve performans sağlıyor. Yanmaz ve yapışmaz tabanı hiçbir toz barındırmıyor. Dik tutuş imkanı da sunan ütü, 200 gr buhar püskürtüyor ve 2600 watt gücünde.

Buhar gücü

SuperAir PSI20600, Profilo. 2300 watt’lık gücü, kumaşın en derinine işleyen ideal buhar dağılımını sağlayan tam 380 adet buhar deliği ve pürüzsüz, kaygan seranium 380 tabanıyla her türlü kırışıklığı rahatlıkla düzeltiyor. Otomatik kapanma özelliği güvenlik ve elektrik tasarrufu sağlıyor. Kapak içinde yerleşik anti-kireç aparatı da kireçlenme sıkıntısına son veriyor.

Çamaşıra zarar vermiyor

K 4622, Arçelik. Özel buhar üretim teknolojisi ve taban teknolojisinin birleşimi ile çamaşırlara zarar vermeden en derin kırışıkları açıyor. 2800 Watt güce sahip ütü, 50 gr/dk’ya kadar sürekli, 200 gr/dk’ya kadar şok buhar gücü özelliğini taşıyor. Kireç çözme özelliği de bulunuyor.

Parlamaya son

TDI90, Bosch. AntiShine parlatmama özelliği sayesinde ütü yaparken oluşacak parlama riskine karşı kesin bir çözüm sunuyor. iTemp özelliği, kumaşa zarar vermeyen ideal ısı ve buhar kombinasyonunu sağlıyor. Dakikada 40 gram olan sabit buhar çıkışı, şok buhar çıkışında dakikada 200 gram’a ulaşıyor.

Ütü, 3200 watt.

Watt’ı yüksek

TS12XTRMW, Siemens. 3400 watt’lık ütü dakikada 220 gramlık şok buhar çıkışı ve yüksek kayganlık sağlayan “Titanium-glissée” tabanıyla çamaşırlar üzerinde hızlı ve kesin sonuçlar veriyor. 400 ml kapasiteli su tankı bulunan ütü geliştirilmiş “Active Control Sistemi”nde yer alan entegre buhar jeneratörü sayesinde tutma yeri tutulduğu anda buhar çıkışı başlatıyor.

Akıllı teknoloji

Azur GC4919/80, Philips. Akıllı Çip Teknolojisi sayesinde tüm kumaşlar

için en doğru sıcaklığı sağlayarak giysileri istediğiniz sırayla hiçbir ayarlama yapmadan ütülemeniz mümkün. Titanyumoksit katmanlı T-ionicGlide taban, yüzde 25 daha kaygan ve çizilmelere karşı da yüzde 30 daha dayanıklı. Akıllı kireç temizleme sistemi de bulunan ürün 2800 watt.

489

TL.

319TL.

442TL.

452TL.

320 TL.

197TL.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.