Bir de böyle kullanın

İkili tepsiler aynı zamanda çok işlevsel. Orta sehpada mumlara ışıltılı bir zemin, kimi zaman minik vazolara sehpa bazen de banyoda kişisel bakım alanına dönüşebiliyorlar.

Evim - - Önerİ - HAZIRLAYAN PELİN ÖZKUL FOTOĞRAFLAR ENGİN YILDIZ

Tealight’ lar ışıldasın

Farklı birkaç tealight’ı aynalı küçük bir tepsiye yerleştirerek daima ışıldamasını sağlayabilirsiniz. Eğer sehpada yeriniz varsa bu şekilde birden fazla tepsi de kullanabilirsiniz.

Ba nyoda pratik çözüm

Küçük bakım kremleri, fırçalar, parfüm şişeleri, kısacası kolay dağılacak bakım eşyalarınızı küçük tepsilerde düzenleyerek bunu önleyebilirsiniz.

Vazoları gruplayın

Küçük vazolar ayrı durduklarında fazla etkili olmayabilir. Oysa benzer formlu ya da aynı stilde olanları küçük tepsilere yerleştirmek oldukça etkili bir sunum.

Aynalı tepsi: 89,95 TL., çizgili mumluk: 29,95 TL., Zara Home. İşlemeli mumluklar: (adet) 12 TL., Tepe Home. Sarı mumluk: 24,95 TL., Marks&Spencer. Mavi ve sarı tealight’lar: (adet) 12,50 TL., Paşabahçe. Socker saksı: 12,99 TL., yapay çiçek, Ikea.

Besöka melamin tepsi: 9,99 TL., Ikea. Porselen mücevher kutusu: 26 TL., Tepe Home. Andrea lake zigon: (üçlü) 539,90 TL., English Home.

Ahşap desenli tepsi: 49,95 TL., Zara Home. Fırfırlı cam vazolar: 32,5037,50 TL., Paşabahçe.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.