Ha ngi progra m?

Evim - - Karşilaştirma -

Ön yıkama: Çok kirli olan giysilerde ön yıkama oldukça işe yarayan bir kolaylık.

Pamuklu: Pamuklu çamaşırları yıkamak titiz bir çalışma gerektirir. Bazı makinelerde mevcut olan renkli ve beyaz pamukluları ayrı ayrı yıkama programı da hayatı kolaylaştıran seçenekler arasında.

Kolay yıkama: Günümüz şartlarında oldukça popüler olan bu yıkama devri ile birbirinden farklı renk ve materyallere sahip kumaşları kolaylıkla yıkayabilirsiniz.

Hızlı yıkama: Eğer kıyafetlerinize acil ihtiyacınız varsa hızlı yıkama devri tam size göre! 15 dakika içerisinde giysilerinizi temizleyebilen bu devir sayesinde zamandan tasarruf etmeniz mümkün.

El yıkama: Kaşmir ve ipek gibi elde yıkanması gereken nadir dokular için ideal olan bu devir, giysilerinizi koruyacağı gibi kıyafetlerinizin renklerini de ilk günkü gibi kullanabilmenizi sağlar.

Alerji: Anti-alerjik yapıda iseniz 60 C derecelik yıkama devri ile ev tozu akarlarını öldürmeniz mümkün. Ayrıca bu devir ile ekstra durulama yapma şansınız da var.

Spor giysiler: Sizin veya aile fertlerinizin spor giysilerini yıkarken derin temizlik için tasarlanan yıkama devrini kullanarak giysilerinizi temizlemenin yanı sıra kötü kokulardan da arındırabilirsiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.