Bu nları atla mayın!

Evim - - Karşilaştirma -

Ekolojik özellikler: En yüksek verimi sağlamak için A sınıfı makineler ideal bir kullanım sağlar. Enerji kullanımının en aza indirgendiği A+ ya da A ++ sınıfı çevre dostu modeller, enerji verimliliğini de maksimuma çıkartıyor.

Yıkama kapasitesi: Az sayıda kirli çamaşırınız oluyorsa 6 kg yıkama kapasiteli makineler sizin için yeterli olacaktır. Kalabalık bir aileniz varsa 7-10 kg yıkama kapasiteli bir makine ideal bir kullanım sağlayacaktır.

Sıkma hızı: Makinenizin tamburunun dönüş hızı dakika başı devir ile ölçülür. Yüksek dönüş hızı daha fazla su gerektirir ve hızlı kuruma sağlar. Fakat makinenizin sıkma hızıyla giysilerinizin yıpranması arasında doğru orantılı bir işleyiş olduğunu ve hassas giysilerinizi düşük devirde yıkamanız gerektiğini unutmayın.

Sessizlik özelliği: 60 desibelden az olan seviye sessiz olarak kabul edilir. Sıkma aşaması için bu seviyeyi 70 desibel olarak düşünebilirsiniz. Bu özellik geceleri çamaşır yıkamak için ideal bir kullanım sağlar.

Güvenlik özelliği: Makinenizin güvenliğini korumak için otomatik su girişini kapatın ve olası bir su baskınını önlemek için makinenizi satın almadan önce sahip olduğu güvenlik donanımlarına dikkat edin.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.