Trabzon deko-rehber

Doğası, horonu ve kemençesiyle Trabzon; geleneksel el sanatlarının modernize edildiği detaylarla zenginleştirilmiş evleriyle tarihin dokusunu yaşatmaya devam ediyor. Bu güzel şehirde kısa bir dekorasyon turuna çıkıyoruz.

Evim - - Içindekiler -

Trabzon sık ve gür bir ormanlık bölgede bulunması nedeniyle mobilya sanayinde ve küçük ahşap el sanatları üretiminde ağaç işlerine ağırlık veriliyor. Geleneksel el sanatı olarak taş ve ahşap işçiliği, dokumacılık, bakırcılık, yorgancılık gibi sanatlar hala dekorasyondaki etkisini sürdürüyor. Trabzon’dan telkari takunyaları, bakır ve çömlek ürünleri, Trabzon keşanı alabilir, antikacılarda el sanatları ürünleri ve değerli yöresel eşyalar bulabilirsiniz.

Trabzon Mobilyacılar Sitesi KaşüstüYomra’da bulunuyor. Burada sipa- riş üzerine dekoratif raflar, mobilyalar, mutfak dolapları gibi ürünler yaptırabilir, hazır kasnak mobilyaları uygun fiyatlara alarak istediğiniz renkte boyatabilirsiniz. Trabzon’da Forum Trabzon, Varlıbaş Atapark ve Trabzon Cevahir Outlet Alışveriş Merkezi bulunuyor. Koçtaş, Boyner Evde, YKM, Karaca Home, Tekzen, Starwood Yapı Market, Evkur, Enza Home ve Yataş Bedding, English Home, Bernardo, Mudo Concept, Tepe Home, Modalife, Kilim Mobilya, İstikbal, Kelebek Mobilya, Zebrano, Çilek Mobilya, Mondi, Alfemo da mağa-

Trabzon’da geleneksel el sanatları hala dekorasyonda etkisini sürdürüyor.

Kemeraltı Çarşısı.

Kervan.

Linens.

Hamdal Mobilya.

Bakırcılar Çarşısı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.