Şehrin içinde modern kır yaşamı

ÖYKÜ VE ERSOY YÜKSEL’İN, MİNİK KIZLARI MİLA İLE BİRLİKTE YAŞADIĞI BAHÇE DUBLEKSİ, BEYAZA PASTELLERİN EŞLİK ETTİĞİ, MODERN COUNTRY SEÇİMLERİN ÖNE ÇIKTIĞI, BOL IŞIKLI BİR KOZA.

Evim - - Içindekiler - HAZIRLAYAN FOTOĞRAFLAR

“Bence salonda bulunan koltuklar öncelikle rahat olmalı” diyen Öykü Yüksel L koltuğu bu nedenle tercih ettiklerini ve özellikle akşamları ayaklarını uzatıp keyifle televizyon seyrettiklerini belirtiyor. L kanepe, Lazzoni Mobilya. Halı, Habitat. Pencere önüne yerleştirilen ve Mudo Concept’ten alınan yeşil koltuk ve pufun orijinali deri döşemeliymiş. Ancak evin bir de kedisi olduğu için kumaş kaplatmayı tercih etmişler. Orta sehpa, büfe ve televizyon altlığı Coastal Homes’tan seçilmiş.

“Ev aramaya başladığımızda dikkat ettiğimiz ilk kriter iş yerlerimize yakın olması ve en az 4 odasının bulunmasıydı. Burayı bulana kadar birçok ev gezdik fakat onların ya odaları fazla küçük ve kullanışsızdı ya da çok tadilat gerektiriyordu. Bu evi ilk gördüğümüzde en beğendiğimiz özelliği başta iki girişinin ve bahçesinin olmasıydı” diyor Öykü Yüksel. Bahçe dubleksinin en büyük avantajını özellikle yaz aylarında yaşıyor aile. Yazın evdeki

SEVDA B. SUNGURTEKİN ENGİN AYDENİZ

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.