10 dekorasyon önerisi

Evim - - Eğİlİm -

1. Eğer tüm evi değiştiremiyorsanız mantar panolara yapıştırdığınız yaprak ve çiçek

dallarını ince kenarlı ahşap çerçevelerle duvarınıza asın. 2. Yeşili parşömen beyazı, sütlü kahve ve bej tonlarıyla kullanarak vurguyu artırın.

3. Koyu renk ahşap mobilyaları ve yalın düz hatlı formları tercih edin. 4. Dinlendirici etkisiyle salon, oturma odası ve çalışma köşeleri için ideal bir desendir.

5. Buz beyazı ve siyahla kombinleyerek modernize edin. 6. Sadece yeşil tonlarına giderseniz monotonluk yaratır. Bunu biraz turkuazla kırın. 7. İki veya üç canlı renk ekleyin. Mesela turuncu ve kırmızıyla daha tropikal, pembe

ve altın rengiyle daha sofistike olunabilir. 8. Tarzınızın dışına çıkmadan, antika değeri olan objeleri ve dönem mobilyalarını modern botanik desenleriyle kullanarak dekorasyona çağdaş bir yorum kazandırın.

9. İnternetten yüksek çözünürlükte yaprak, ağaç ve çiçek dalı fotoğrafı bulun ve bunları farklı ölçülerde arkası yapışkanlı kağıtlara bastırarak mutfak ve banyo

duvarlarınızı süsleyin. 10. Yaprak formlu kaseler ve bu desendeki yemek takımları, bardaklar ya da dekoratif objeler gibi sadece desen olarak değil form olarak da kullanılabilir.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.